Hale modułowe stalowe dla caravaningu – klient indywidualny

Jesteś posiadaczem kampera lub przyczepy kempingowej? Co roku szukasz bezpiecznego, zadaszonego garażu na zimowanie kampera lub innych pojazdów, łodzi, jachtu, quada, samochodu, skuterów lub innych sprzętów? A może potrzebujesz zadaszonego miejsca, w którym możesz umyć swoje pojazdy, zająć się ich renowacją lub przebudową? KoKo Hale modułowe to dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Atrakcyjna oferta dla klientów KoKo Kamper! 10% rabatu od ceny producenta.

Nasi specjaliści chętnie pomogą  w wyborze najlepszego projektu dla Ciebie.

Garaż dla kampera – hala stalowa garażowa

Wielu właścicieli kamperów szuka bezpiecznego parkingu dla kampera na zimę lub czas, gdy nie jest on eksploatowany. Dla osób, które dysponują własnym terenem, idealnym rozwiązaniem jest postawienie prywatnego garażu na kamper. I nie mówimy tu o długotrwałej budowie, która ciągnie się miesiącami. Stalowy garaż na Twój pojazd może zostać postawiony w ekspresowym tempie. Zadbaj o swój pojazd i zapewnij mu doskonałą ochronę przed wilgocią i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Garaż na przyczepę kempingową – hala stalowa garażowa

Zimowanie przyczepy kempingowej w zadaszonym garażu to zdecydowanie lepsza ochrona przed włamaniem czy uszkodzeniem niż zwykły parking dla przyczepy kempingowej. Istotne jest także przedłużenie trwałości przyczep, które są zimowane w garażu.

Garaż na łódź, jacht, motorówkę – hala stalowa garażowa

W zadaszonej hali garażowej bezpiecznie przezimujesz swój sprzęt wodny – niewielki skuter, motorówkę, duży jacht lub kilka łodzi – w naszej ofercie znajdują się hale stalowe o różnych rozmiarach i wysokości. Hale do zimowania jachtów mogą stanowić prywatny garaż lub być stawiane w marinach jako obiekt usługowy z miejscami serwisowymi i do wynajęcia dla właścicieli sprzętu wodnego.

Zainteresowany? Poznaj pełną ofertę hal stalowych – pobierz PDF.  Zapytaj o ofertę i zamów nowoczesną halę garażową.