ZARABIAJ NA KAMPERZE I PRZYCZEPIE

KOKO Kamper Flota – zarządzanie Twoim kamperem / przyczepą

Kamper – własny kamper – to wolność, niezależność, przygoda. Podobnie jest z przyczepą kempingową, która może być domem na kołach. A gdyby tak zacząć na tym dodatkowo zarabiać? Według money.pl, umiejętne zarządzanie kamperem może Ci przynieść nawet do 40% z inwestycji*. To nie wszystko, bo luksusowy kamper czy przyczepa kempingowa jest niczym dzieło sztuki – ich wartość rośnie z czasem. A Ty możesz na tym naprawdę nieźle zarobić. Poznaj naszą propozycję KOKO Kamper Flota!

Czym jest KOKO Kamper Flota?

Jeśli masz kampera lub przyczepę kempingową, i korzystasz z pojazdu raz na jakiś czas, to znaczy, że większą część roku stoi bezużyteczny. W czasie, gdy nie podróżujesz, musisz go jednak gdzieś trzymać: w garażu czy na parkingu, i musisz zazwyczaj za to zapłacić. Z pewnością wiesz również, że długie postoje źle wpływają na wiele podzespołów, które psują się w nieużytkowanym kamperze czy przyczepie. Te wszystkie problemy mogą zniknąć w jednej chwili, gdy zdecydujesz się na wynajęcie kampera lub przyczepy kempingowej do KOKO Kamper Flota. Twój pojazd będzie tam bezpieczny i zadbany, a jednocześnie możesz na nim nieźle zarobić.

Kamper to inwestycja. Przyczepa kempingowa - także!

  • Na rynku jest wciąż zapotrzebowanie na nowe i używane kampery oraz przyczepy. Popyt na samochody kempingowe jest ogromny i stale wzrasta.

Samochody osobowe tracą po 3 latach od zakupu średnio 50% wartości. Zupełnie inaczej jest w przypadku przyczep kempingowych i kamperów, które po 3 latach od zakupu tracą na wartości zaledwie 10-25%. To oznacza, że, jeśli za kilka lat zdecydujesz się wystawić przyczepę czy kampera na sprzedaż, możesz wziąć za pojazd sumę niewiele mniejszą od tej, którą wydałeś na jego zakup. Wiele osób jest zainteresowanych zakupem używanych: przyczepy czy kampera, bo nowe drożeją rocznie średnio o 8%.

Dodatkowo, jeśli, mając przyczepę kempingową czy kampera, wstawisz pojazd do naszej wypożyczalni KOKO Kamper Flota, to naprawdę nieźle na tym zarobisz:

KAMPER

  • aż 90% kwoty za wynajem kampera trafia do Twojego portfela, jeśli sam przyprowadzisz klienta na wynajem (nasza prowizja to tylko 10%)
  • aż 80% kwoty za wynajem kampera trafia do Ciebie, jeśli kupowałeś kampera z nami (nasza prowizja to tylko 20%) 
  • aż 70% kwoty za wynajem kampera trafia do Ciebie, jeśli nie kupowałeś kampera z nami (nasza prowizja to wówczas 30% ) 
PRZYCZEPA KEMPINGOWA
  • 80% kwoty z wynajmu trafia do Ciebie, nasza prowizja to 20%, jeśli sam przyprowadzisz klienta na wynajem
  • aż 70% kwoty za wynajem przyczepy kempingowej trafia do Ciebie, jeśli kupowałeś przyczepę z naszą pomocą (nasza prowizja to 30%)
  • aż 60% kwoty za wynajem przyczepy kempingowej trafia do Ciebie, jeśli nie pomagaliśmy w zakupie przyczepy (nasza prowizja to 40%)

W tym czasie kamper czy przyczepa nie straci na wartości i zwróci Ci się część kosztów inwestycji. Przez cały okres wynajmu, dbamy o Twojego kampera lub przyczepę jak o własny pojazd kempingowy. Zobacz szczegóły! 

* Dane procentowe pochodzą z portalu money.pl – zob. link. Nie stanowią one oferty handlowej. Z uwagi na brak możliwości przewidzenia zachowań rynku, nie dajemy gwarancji na dany poziom zysków.