Kamperem do Chorwacji – majówka 2024 z KoKo Kamper

Kamperem do Chorwacji – wyjedź w podróż  nad turkusowe morze, złap słońca i ciesz się śródziemnomorskim klimatem. Spotkajmy się nad Adriatykiem! Dołącz do wyprawy kamperowej do Chorwacji i skorzystaj z promocji na majówkę. Sprawdź!

  • Majówka 2024 – Chorwacja
  • Termin wyjazdu: 25 kwietnia 2024 – 5 maja 2024

 

Majówka w Chorwacji z KoKo Kamper

Dlaczego Chorwacja kamperem z KoKo Kamper?

Z ekipą KoKo Kamper możesz czuć się bezpiecznie podczas podróży do Chorwacji. Mamy duże doświadczenie w wyprawach kamperem po Europie. Podczas wspólnego wyjazdu  chętnie dzielimy się swoją wiedzą z zakresu caravaningu, wybieramy najlepsze i sprawdzone kempingi i przemyślane trasy przejazdów. I świetnie razem się bawimy!

Chorwacja to ciepłe morze, spektakularne widoki i słoneczne dni. Jadąc z nami do Chorwacji kamperem, możesz korzystać z uroków Chorwacji i cieszyć się wolnością. Zapewniamy komfortowe, doskonale wyposażone, klimatyzowane pojazdy. Wyjeżdżając kamperem pakujesz się raz, a potem wszystko masz przy sobie; nawet rowery czy inny sprzęt sportowy.

Kamperem do Chorwacji – harmonogram wyjazdu:

czwartek 25 kwietnia 2024 – odbiór kamperów w wypożyczalni KoKo Kamper Złotokłos k./Warszawy i przejazd do Czech (Kemp Merkur)
dystans 580 km, czas jazdy ok 7-8 h

piątek 26.04.2024 – przejazd na Camping Polari (Istria, Chorwacja), nocleg na parkingu przed wjazdem na Camping (wjazd możliwy do 17:00)
dystans 644 km, czas jazdy ok. 9-10 h

sobota 27.04 – poniedziałek 29.04 – pobyt na Camping Polari (Istria, Chorwacja)*

poniedziałek 29.04 – przejazd na Camping Čikat (Wyspa Cres-Lošinj)
dystans 170 km, czas jazdy ok. 4-5 h (w tym prom)

poniedziałek 29.04 – piątek 3.05 – pobyt na Camping Čikat (Wyspa Cres-Lošinj)*

piątek 3.05 – wyjazd wcześnie rano i przejazd na Camperplatz Wiedeń
dystans 610 km, czas jazdy ok 10 h

sobota 4.05 – kawa w centrum Wiednia, przejazd metrem spod campingu
dystans 680 km, czas jazdy ok 8-9 h

sobota 4.05/niedziela 5.05 – powrót do Warszawy

* Organizator zastrzega możliwość zmiany miejsca w zależności od dostępności parceli lub pogody.

Wyprawa kamperowa do Chorwacji – koszty wyjazdu:

Szacunkowy koszt wyjazdu kamperem do Chorwacji uwzględniający paliwo, opłaty za winiety, kempingi i koszty wyżywienia wynosi ok. 1550 euro. Dodatkowe wycieczki podczas pobytu mogą podwyższyć  koszt wyjazdu. 

Do ww. kwoty należy doliczyć koszt wynajęcia kampera w KoKo Kamper. 

Uwaga! Mamy promocję na majówkę 2024!

Koszt wynajmu kampera na majówkę w Chorwacji

Przygotowaliśmy specjalną ofertę na wynajem kamperów i przyczep kempingowych w tym terminie. Możesz wynająć kamper na ten wyjątowy wyjazd w promocyjnej cenie – zobacz ofertę cenową wynajmu kamperów na majówkę 2024 (link do zakładki z cenami – https://kokokamper.pl/majowka-2024-kamperem-promocja-koko-kamper/ ) i zarezerwuj swoją wymarzoną podróż do bajecznej Chorwacji.

 

UWAGA: Nie jesteśmy organizatorem w myśl ustawy o turystyce. Wypożyczalnia kamperów KOKO KAMPER nie bierze odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia, jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera. Każdy uczestnik ubezpiecza się sam. Obowiązuje pełna umowa i regulamin wynajmu kampera. Wynajmują Państwo kampera na własną odpowiedzialność, dołączając do wyprawy kamperowej. Wszelkie koszty, takie jak: paliwo, campingi, wyżywienie, atrakcje, opłaty autostradowe, mandaty, leczenie, pokrywa Wynajmujący.