Planujesz kupno przyczepy kempingowej?
Testuj i kup z KoKo Kamper!

Jak kupić przyczepę kempingową?

Zakup przyczepy kempingowej to poważna decyzja, która może przenieść Cię w niezwykły świat caravaningu i spełnienia marzeń o podróżach bez żadnych ograniczeń. Jeśli chcesz, żeby Twoja nowa przyczepa kempingowa była idealnie dostosowana do Twoich potrzeb skorzystaj z możliwości przetestowania przed zakupem! 

 • Zapewniamy indywidualne i profesjonalne doradztwo przy wyborze Twojej wymarzonej przyczepy kempingowej
 • Pomożemy Ci wybrać model przyczepy, który będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. 
 • W KoKo Kamper możesz wynająć przyczepę i sprawdzić, czy na pewno chcesz ją kupić. 

Jeśli myślisz o zakupie przyczepy kempingowej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

W naszej wypożyczalni przyczep kempingowych KoKo Kamper możesz przetestować i kupić wymarzoną nową lub używaną przyczepę kempingową. 

 • testuj z KoKo Kamper i kup nową przyczepę kempingową 
 • testuj z KoKo Kamper i kup używaną przyczepę kempingową z naszej floty

Jak kupić przyczepę kempingową w 4 krokach?

 1. opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach
 2. możesz skorzystać z opcji wynajmu przyczepy kempingowej do testowania
 3. skorzystaj z naszego doradztwa odnośnie finansowania i ubezpieczenia
 4. ciesz się podróżami ze swoją własną, idealnie dopasowaną przyczepą kempingową

Jaką przyczepę kempingową kupić? Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy kempingowej? Doradzimy!

Nowa przyczepa kempingowa już wkrótce może stać się Twoją własnością. Wakacyjny dom na kołach, który zabierze Cię wraz z rodziną lub przyjaciółmi w podróże marzeń, po Polsce, Europie lub jeszcze dalej. Jednak żeby wakacyjne wojaże były prawdziwą przyjemnością, ważne jest dobranie przyczepy kempingowej pasującej do Twojego stylu podróżowania. 

 • czy lepsza będzie przyczepa z jedną czy z dwiema osiami
 • czy potrzebne Ci będzie ogrzewanie (np. jeśli planujesz zimowe podróże)
 • jaką klimatyzację najlepiej wybrać?
 • jakie wyposażenie przyczepy będzie dla Ciebie istotne, a z czego można zrezygnować

Pytań na pewno jest jeszcze więcej. Dlatego w KoKo Kamper na pierwszym etapie rozmowy na temat kupna przyczepy kempingowej pytamy o Twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie rzetelnie doradzamy w wyborze idealnej przyczepy kempingowej dla Ciebie. 

Zakup przyczepy kempingowej – najpierw wynajmij i przetestuj wybrany model

Zakup nowej przyczepy kempingowej wiąże się ze znaczną inwestycją finansową. Zanim podejmiesz decyzję skorzystaj z możliwości wynajęcia przyczepy kempingowej w KoKo Kamper i wyjedź z nią na wakacje. Podczas dłuższego wyjazdu masz możliwość dokładnie sprawdzić wybraną przyczepę kempingową i zdecydować, czy właśnie taki model chcesz posiadać na własność. Jeśli przyczepa kempingowa nie spełni Twoich oczekiwań, chętnie doradzimy co można zmienić w wyposażeniu, żeby lepiej dostosować przyczepę do Twoich potrzeb lub zaproponujemy Ci przetestowanie innego modelu.

Cena przyczepy kempingowej

Cena nowej lub używanej przyczepy kempingowej uzależniona jest od wielu czynników. Ceny nowych przyczep kempingowych z KoKo Kamper zaczynają się już od 85 tysięcy złotych netto.

Z KoKo Kamper zyskujesz atrakcyjny rabat na zakup przyczepy kempingowej

Część kwoty za wynajęcie przyczepy kempingowej do testów zostanie uwzględniona jako rabat przy zakupie Twojej własnej przyczepy kempingowej. 

Zakup przyczepy kempingowej – na co zwrócić uwagę

Jak sfinansować zakup przyczepy kempingowej?

Jeśli nie zamierzasz kupować przyczepy kempingowej z własnych środków, to na pewno zainteresują Cię możliwości finansowania zakupu przyczepy kempingowej takie jak leasing czy kredyt. Pomożemy Ci wybrać korzystne rozwiązanie, które pozwolą Ci na zakup przyczepy kempingowej.  

Jak ubezpieczyć przyczepę kempingową?

Pełne ubezpieczenie przyczepy kempingowej to gwarancja na wakacje bez obaw o nieprzewidziane sytuacje w podróży. Posiadamy duże doświadczenie w wyborze dobrego ubezpieczenia pojazdów kempingowych i chętnie się podzielimy z Tobą naszą wiedzą.

Gdzie kupić przyczepę kempingową?

Poznaj naszą flotę przyczep kempingowych – nowe przyczepy kempingowe do testowania przed zakupem czekają na Ciebie w Koko Kamper w Warszawie lub w Gdańsku.

Przyczepy kempingowe Hobby - testuj przed zakupem

Marka Hobby to największy producent przyczep kempingowych na świecie. Ogromne doświadczenie i zaawansowane możliwości technologiczne zapewniają doskonałą jakość i solidność wykonania przyczep kempingowych Hobby. Producent dba o wysoką funkcjonalność i komfort pojazdów, dlatego nawet wersje podstawowe posiadają bogate wyposażenie. Jednocześnie bogaty wybór opcji konfiguracji oraz wyboru dodatkowego sprzętu sprawiają, że przyczepy kempingowe Hobby zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. 

Przyczepy kempingowe Hobby dostępne do testowania w KoKo Kamper:

Ile kosztuje przyczepa kempingowa?

Cena przyczepy kempingowej zależy od modelu i standardu wyposażenia. 
Ceny nowych przyczep kempingowych zaczynają się od 85 000 zł netto.
Ceny używanych przyczep kempingowych z naszej floty – ograniczona liczba przyczep – zapytaj o dostępność i ofertę.

Gdzie kupić używaną przyczepę kempingową?

Przyczepy kempingowe z naszej floty możesz wynająć i przetestować, a następnie kupić sprawdzony pojazd w KoKo Kamper.

Czy warto kupić przyczepę kempingową?

Kupno przyczepy kempingowej to początek niesamowitej przygody i gwarancja komfortowych wakacji w każdym zakątku Europy. Możesz podróżować bez żadnych ograniczeń, bez obaw o dostępność w wypożyczalniach nawet w szczycie sezonu. Czekają na Ciebie urokliwe kempingi, niebo pełne gwiazd i niepowtarzalny klimat caravaningu. 

Przyczepy kempingowe – gdzie kupić?

Zapraszamy do KoKo Kamper! Doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania, oraz wynajmujemy przyczepy kempingowe do testowania przed zakupem. Przyczepy kempingowe na sprzedaż czekają na Ciebie. Już wkrótce możesz pojechać na wymarzone wakacje własną przyczepą kempingową.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie nowej przyczepy kempingowej?

 • Cena przyczepy kempingowej – uzależniona od standardu i wyposażenia przyczepy, czasem lepiej jest dopłacić pewną kwotę, ale mieć gwarancję komfortowych wakacji w każdych warunkach
 • dopuszczalna masa całkowita przyczepy (ze względu na kategorię prawa jazdy na przyczepę), sprawdź także DMC haka swojego pojazdu (DMC Twojego pojazdu znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym w rubryce F.2)
 • wymiary przyczepy – jeśli planujesz parkować przyczepę na własnym podjeździe, warto przed zakupem przyczepy kempingowej sprawdzić, czy na pewno się tam zmieści
 • klimatyzacja i inne wyposażenie dodatkowe przyczepy

Sprzedaż przyczep kempingowych – testuj i kup z KoKo Kamper

Wypełnij formularz - skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę kampera.