Kamper zimowy – kamper całoroczny – na wynajem przez cały rok

Kamperem na narty! Turystyka zimowa w zupełnie nowej odsłonie! W ciepłym i przytulnym zimowym kamperze Koko Kamper

wyjazd kamperem na narty

Możesz wyjechać na narty kamperem już tej zimy! Kochasz góry zimą, ale nie lubisz przeludnionych hoteli i pensjonatów? Kamper zimowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Po prostu zarezerwuj całoroczny kamper z naszej wypożyczalni i miejsce na całorocznym kempingu – w Polsce, Austrii, Szwajcarii – gdzie tylko chcesz. Wszystkie kampery z wypożyczalni Koko Kamper są całoroczne – ogrzewane kampery z klimatyzacją, zapewnią Ci komfortowy wypoczynek o każdej porze roku. Także w zimę!

Zimowe kampery na wynajem

Kamper na zimę to doskonały pomysł na spędzenie ferii zimowych lub świątecznych. Całoroczne podróże samochodem kempingowym z naszej wypożyczalni kamperów są jak najbardziej możliwe – kamper zimą sprawdza się doskonale, bez względu na warunki atmosferyczne.

A zatem, jeśli chcesz wyjechać kamperem na narty do Austrii, wybrać się kamperem na narty do Szwajcarii, Włoch czy Polski, a nawet do Skandynawii czy Andory, to doskonale trafiłeś! Nasze zimowe kampery zapewnią Ci komfort nawet w temperaturze do -25°C. Czekamy na Ciebie!

Kampery zimowe - wypożyczalnia

Nasze kampery całoroczne są przystosowane do podróży i komfortowego pobytu przez cały rok – także w zimę. W naszych całorocznych kamperach możesz wypoczywać kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz! Zimowe pola campingowe są doskonale przygotowane na przyjęcie amatorów zimowego caravaningu.

Kamper wersja zimowa

W wypożyczalni samochodów kempingowych Koko Kamper każdy kamper posiada niezawodne ogrzewanie i klimatyzację. Dzięki temu na pewno nie zmarzniesz nawet podczas dużych mrozów. Doskonała izolacja i ogrzewanie w kamperze zapewnią przyjemne ciepło bez względu na pogodę. Zbiorniki wody (czystej i brudnej) są podgrzewane i nie zamarzną. Kamper w zimie sprawdzi się jak ciepły i przytulny apartament. 

Podróż kamperem zimą – Twój pomysł na ferie!

Niezależnie od pogody, mróz czy śnieg, nasz kamper w zimę sprawdza się niezawodnie, zarówno w trasie jak i na polu kempingowym. 

Gdzie kamperem zimą? Zastanawiasz się, gdzie warto się wybrać na zimową podróż kamperem? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy! Obecnie dostępny jest duży wybór całorocznych pól kempingowych, które możesz odwiedzić kamperem, np. w ośrodkach narciarskich w Szwajcarii, Austrii, Włoszech, ale też oczywiście w Polsce.

Kamper na zimę - wynajem

Sprawdź ofertę naszych luksusowych i komfortowych kamperów całorocznych na wynajem!

Zimowy kamper Prestige i Premium – zobacz jak wygląda wnętrze i wyposażenie naszych kamperów całorocznych! 

Kamper – wersja zimowa – oprócz standardowego wyposażenia posiada dodatkowo odpowiednie butle gazowe, dostosowane do warunków zimowy, łańcuchy i najazdy poziomujące. W wyposażeniu naszego zimowego kampera znajdziesz dopasowane łańcuchy na opony, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudniejszych warunkach drogowych. Przy wypożyczeniu kampera pokażemy Ci, jak je prawidłowo nałożyć na opony.

Kamper zimowy - cennik wynajmu

Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować termin i liczbę dni wynajmu do Twoich potrzeb. Przykładowa opcja jest np. taka:

 • Kamper całoroczny Prestige na 9 dni – od piątku do soboty – 4750 zł brutto
 • Kamper całoroczny Premium na 9 dni – od piątku do soboty – 6000 zł brutto

Kampery zimowe - limit kilometrów

Limit kilometrów przy wynajmie kampera całorocznego wynosi 2500 km. Możesz zwiększyć limit + 500 km. Każdy dodaktowy pakiet kosztuje 350 zł brutto/ +500 km.

Kamper zimowy - wynajem

Sprawdzone zimowe kempingi w Polsce i w Europie czekają na Ciebie! Zapytaj nas o polecane miejsca na zimowy caravaning! Zimowe kamperowanie to świetny pomysł na spędzenie ferii i zaplanowanie unikalnego wyjazdu z rodziną lub przyjaciółmi. Nowoczesne zimowe kampery z naszej wypożyczalni kamperów zapewnią Wam niezapomniany, a jednocześnie w pełni komfortowy wypoczynek.

Kamper zimowy - wynajem Warszawa lub Gdańsk - tylko od Koko Kamper!

Kamper na zimę - dodatkowe informacje

Jedziesz kamperem na narty, ale obawiasz się wilgoci?

Zimowe kempingi zwykle posiadają udogodnienia dla narciarzy:

 • ubrania i buty narciarskie możesz wysuszyć w suszarni*
 • bez problemu znajdziesz miejsce na przechowywanie sprzętu narciarskiego*
 • skorzystasz z ogrzewanej łazienki, kuchni czy świetlicy dla dzieci

*Zawsze warto upewnić się przed wyjazdem.

Na wielu zimowych kempingach (szczególnie w ośrodkach narciarskich w Szwajcarii czy Austrii) znajdziesz atrakcje takie jak sauna czy ciepłe baseny. Wiele kempingów znajduje się blisko stoków narciarskich lub oferuje bezpłatne przejazdy busem tuż pod wyciągi.

Dlaczego warto wyjechać w zimę kamperem?

Wyjedź na narty kamperem z całą rodziną! Zamiast nudnych hotelowych pokoi i tłumu gości – cisza, spokój i komfortowe warunki.

 • niezapomniana przygoda
 • komfort i niezależność
 • bezpieczeństwo w czasach pandemii
 • wygoda podróżowania
 • możliwość szybkiej zmiany miejsca pobytu
 • brak konieczności rozpakowywania i pakowania się 

Na narty kamperem - doradzimy!

Zimowe wyprawy kamperem – chcesz przeżyć zimową przygodę w kamperze, ale nie masz pomysłu na wyjazd? Nie martw się – pomożemy Ci wybrać najciekawsze miejsca na wyjazd zimowym kamperem i zaplanować niezapomniany urlop. Gdzie kamperem na narty w Polsce lub w Alpach? Podpowiemy! Zadzwoń do nas lub napisz – odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy zarezerwować idealny kemping!

 • narty kamperem Austria
 • narty kamperem Szwajcaria
 • narty kamperem Włochy
 • narty kamperem Francja
 • narty kamperem Niemcy
 • narty kamperem Gruzja
 • narty kamperem Andora
 • narty kamperem Polska

Masz pomysł na inny kierunek? Żaden problem!

Jaki kamper na zimę? Oczywiście ogrzewany, komfortowy Koko Kamper, idealne kampery całoroczne przygotowane na każde warunki!