Media o nas

Hala dla kamperów od ręki

Nie masz gdzie trzymać swojego kampera? Potrzebujesz garażu? A może poszukujesz hali garażowej bo chcesz uruchomić serwis caravaningowy? A może prowadzisz pole kempingowe i chcesz szybko i tanio postawić konstrukcję z sanitariatami?

Zapraszamy na MazoPoranek z Opinogóry.

KoKoKamper, Jakub Kocjan w MazoPoranku o podróżowaniu kamperem.

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza na podróż kamperem w filmowych sceneriach

Jesień to idealny czas na wyprawy kamperem. Organizatorzy najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane pomogą Wam sprawdzić, dlaczego i dodatkowo zapraszają Was na wyjątkową filmową przygodę. Konkurs w którym do wygrania jest wycieczka kamperem od KoKo Kamper wyposażonym w projektor filmowy.

Kino letnie konkurs
Kino letnie gazeta wyborcza kokokamper

KoKoKamper partnerem wspierającym BNP Paribas Kino Letnie – „anonsowane jako najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce, w tym roku świętujący swoje 15-lecie – odbywa się jednocześnie w trzech wypoczynkowych miejscowościach: w Sopocie, Zakopanem (na Krupówkach) i Giżycku (gdzie działa jedyne w Europie kino jachtowe). Przez kilka lat w ramach festiwalu filmy można było oglądać nawet w pociągach. Do składu „Monciak – Krupówki”, kursującego w weekendy między Zakopanem a Trójmiastem, dołączany był specjalny, bezprzedziałowy Wagon Filmowy, który za sprawą nagłośnienia i monitorów zamieniał się w salę kinową.”

Jakub Kocjan w Weekendzie z Kolorem wyjaśniał w radiu Kolor.

W ciągu ostatnich dwóch lat wzrosło zainteresowanie caravaningiem, a co za tym idzie – przybywa pól campingowych, dostosowanych do potrzeb podróżujących kamperami. Na co uważać, kiedy w podróż kamperem wyruszamy po raz pierwszy? Jakie kierunki w Polsce i na świecie warto wybrać i dlaczego? W Weekendzie z Kolorem wyjaśniał Jakub Kocjan z firmy KoKo Kamper.

koko kamper rozmowa radio kolor

Efekty naszej współpracy z Mazowiecką Regionalną Organizacja Turystyczną

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/61406242/kulin

Turystyka na kółkach, czyli o caravaningu w Polsce

  • Jak rozwija się „turystyka na kółkach” w ostatnich latach
  • Chcemy posiadać czy wolimy wynajmować przyczepy i kampery?
  • Z jakimi wyzwaniami mierzy się branża na co dzień?
  • Czym charakteryzuje się marketing w caravaningu?
  • Czy kamper może być formą benefitu motywacyjnego?
  • O czym pamiętać gdy sami planujemy wypoczynek na kółkach?
Jakub Kocjan KoKo Kamper - jak rozwija się turystyka?

Maja Ostaszewska laureatką Diamentowego Klapsa Filmowego nagrody 15. edycji festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane

Od wielu lat tradycją najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane jest wyróżnianie za wybitne osiągnięcia polskiej aktorki lub aktora. Diamentowy Klaps Filmowy trafił w tym roku do jednej z najpopularniejszych i bardzo cenionych przez krytyków aktorek – Mai Ostaszewskiej. Wręczenie statuetki odbyło się 7 lipca podczas gali, która po dwóch latach pandemicznej przerwy wróciła w pełnym kształcie na Molo w Sopocie.

„W tym roku Diamentowy Klaps Filmowy otrzymuje wybitna aktorka filmowa i teatralna, aktywistka głęboko zaangażowana w obronę praw człowieka i zwierząt, nie bojąca się głośno o tym mówić – wyjątkowa osoba, która bierze udział w wielu akcjach społecznych, kobieta odważna i pełna empatii do świata. Na scenie teatralnej i planie filmowym doceniana za talent, profesjonalizm i nietuzinkowość” – mówił Paweł Adamski, dyrektor Festiwalu.

Maja Ostaszewska tworzy niezapomniane kreacje w filmach Małgorzaty Szumowskiej i innych wybitnych twórców kina, a jednocześnie związana z Nowym Teatrem współpracuje z Krzysztofem Warlikowskim. Laureatka najbardziej prestiżowych nagród: w tym dwóch Orłów, trzech Złotych Lwów, a teraz do tego grona dołączył Diamentowy Klaps Filmowy.

Organizator: Outdoor Cinema
Partner tytularny: Bank BNP Paribas
Partnerzy strategiczni: Telewizja TVN i Player
Patroni medialni: Radio Zet, Chillizet, Filmweb, Viva!, Party, Polki.pl, Kino, Gazeta Wyborcza, AMS, Zakolove,
Nocowanie.pl, Wirtualna Polska
Sponsorzy: Jawor Parkiet, Polargos, Koral, Storytel
Hotele partnerskie: My Story Sopot Apartments, Hotel St. Bruno, Rezydencja Gubałówka
Kino partnerskie: Nowa Fala w Giżycku
Kawiarnia festiwalowa: Koło Molo w Sopocie
Partnerzy lokalni: Urząd Miasta Sopotu, Urząd Miasta Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury, Molo w
Sopocie, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Urząd Miasta Giżycko i Giżyckie Centrum Kultury
Partnerzy festiwalu: KoKo Kamper, Żegluga Mazurska, Bertrand, Isabella
Partner kina jachtowego: Skyboat

Źródło: materiały partnera

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

KoKoKamper partnerem wspierającym 15 edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane!

W tym roku już po raz 15. najpiękniejsze polskie kurorty zamienią się w wyjątkowe kina pod gwiazdami. Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce rozpocznie się w piątek 1 lipca jednocześnie na sopockim Molo i zakopiańskich Krupówkach, a już we wtorek 5 lipca do filmowych destynacji dołączy Giżycko z jedynym w Europie kinem jachtowym. W czwartek 7 lipca, na Molo w Sopocie, wyjątkowa polska aktorka odbierze nagrodę festiwalu: Diamentowy Klaps Filmowy. 

Pełny repertuar znajdziecie już Państwo na naszej stronie www.KinoLetnie.pl   

KoKo Kamper kino letnie

Mamy to! „Pytanie na śniadanie”, krótka wzmianka o kamperach i Mazowszu oraz o odbywającym się w Pułtusku zlocie ✌️ W roli głównej Jakub Kocjan 🤜🤛

koko kamper pytanie na śniadanie

Koko Kamper, wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie i Gdańsku, która wyróżnia się na rynku. Mimo że działa od niedawna (2021 r.), zdążyła już wyrobić sobie markę w branży caravaningowej i turystycznej. Koko Kamper to coś więcej niż flota nowoczesnych pojazdów campingowych. To miejsce pełne pasjonatów i wyjątkowych pomysłów na rozwój biznesu. Ale nie wierz nam na słowo. Zobacz, co mają do powiedzenia media!

Business Journal – „Luksus w wersji maxi – Frankia 8400 GD Platin w ofercie KoKo Kamper”

KoKo Kamper w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie caravaningiem wprowadził do swoje oferty luksusowego kampera mieżącego ponad 8,5 m długości. Frankia 8400 GD Platin, bo o nim mowa to model docenaniany przez najbardziej wymaganych klientów a przede wszystkim bardzo wyczekiwany.
Luksusowy kamper Franka Platin z KoKo Kamper

Radio Opole:  Jakub Kocjan z Koko Kamper w audycji „Loża ekspertów”

Jakub Kocjan, jako przedstawiciel branży caravaningowej, był gościem audycji „Loża ekspertów” w Radiu Opole. Rozmawialiśmy o tym, czym jest dokładnie caravaning oraz czy wypożyczalnia kamperów to specyficzna branża.

media o nas radio opole

Korpo TV: „Kamperem na narty, Sylwestra i wakacje” – rozmowa z właścicielem Koko Kamper

„Kamper daje poczucie relaksu i aktywności”,  czyli dlaczego może być tak świetnym sposobem na spędzenie wakacji dla „korpoludków”  – rozmowa z Jakubem Kocjanem, właścicielem Koko Kamper w Korpo TV. Przekazaliśmy widzom mnóstwo praktycznych informacji na temat podróży kamperem oraz pokazaliśmy, jak wygląda wyposażenie kampera w środku. Zachęcamy do obejrzenia całego materiału video!

media o nas - wywiad w korpo tv

Korpo Voice: „Podróżowanie na własnych zasadach? Dzięki KoKo Kamper to możliwe!”

Rozmowa o całym projekcie Koko Kamper i caravaningu w Polsce z Jakubem Kocjanem. Podróżowanie tam, gdzie oczy poniosą, bez żadnych ograniczeń – właśnie tak ludzie chcą dziś zwiedzać i odpoczywać, dlatego caravaning to trend, który stale się rozwija.  Rozmawialiśmy o tym, jak powstała nasza firma i czy naprawdę porwaliśmy się z motyką na słońce?

media o nas o podróżowaniu

Camp Rest: oferta wypożyczalni Koko Kamper

Na stronie internetowej Camp Rest, powszechnie znanej wśród miłośników caravaningu, znalazła się informacja na temat wypożyczalni Koko Kamper oraz opis naszych flagowych pojazdów kempingowych.

media o nas - kampery do wynajęcia

Portal Rynek Turystyczny: „Wynajem kamperów coraz popularniejszy”

Tak napisali o nas na znanym portalu Rynek Turystyczny”: „Koko Kamper zrodziło sobie z pasji do aktywnego wypoczynku. Jachty na Mazurach? Narty w Szwajcarii? Imprezy w Chałupach? Dokładnie tak zaczęła się nasza przygoda z caravaningiem!”

media o nas

Camp Rest – Umowa wynajmu kampera

Jakub Kocjan, człowiek z pasją, współzałożyciel firmy KoKo Kamper odpowiada na pytanie czytelników: „Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę na wynajem kampera?”. Opowiadamy m.in. co charakteryzuje dobrą umowę na wypożyczenie kampera i czego nie wolno przeoczyć.

media o nas koko kamper

Polski Caravaning „Przygoda czeka, więc nie trać czasu i ruszaj w drogę z Koko Kamper!”

Informację o naszej wypożyczalni z klasą umieścił na swojej stronie internetowej Polski Caravaning. Znajdziecie tam także ciekawy materiał video na temat podróżowania camperem! A dlaczego Polski Caravaning określił naszą firmę jako “wypożyczalnia z klasą”? To już sami zobaczcie!

koko kamper - wypożyczalnia z klasą

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna: „Kamperem po Mazowszu”

Nietuzinkowa akcja #KamperemPoMazowszu miała za zadanie przede wszystkim promować atrakcje turystyczne regionu i pokazywała najciekawsze miejsca w Regionie. Podróż Koko Kampera (nasza wypożyczalnia była partnerem akcji) objęła ponad 40 atrakcji turystycznych i wydarzeń na Mazowszu, a trasa liczyła kilka tysięcy kilometrów.

kamper na mazowszu

pultusk.pl – strona miasta Pułtusk – MROT: „Kamperem po Mazowszu”

Pułtusk był jednym z 40 miejsc na trasie wakacyjnych wojaży w ramach kampanii promocyjnej „Kamperem po Mazowszu” przy współpracy z partnerami, m.in. wypożyczalnią Koko Kamper. Podczas podróży po Mazowszu nasz kamper wraz z ekipą zatrzymał się w Domu Polonii w Pułtusku, gdzie znajduje się strefa przeznaczona na Camper Service.

media o nas moda na mazowsze

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – akcja „Kamperem po Mazowszu”

Muzeum Wsi Mazowieckiej i Sierpc były ważnym punktem na trasie naszego KokoKampera w ramach akcji Moda na Mazowsze. Zobacz więcej!

media o nas kamperem przez Mazowsze

Camp Rest – Własny kamper – kup, wypoczywaj i… zarabiaj!

Portal Camp Rest napisał o naszym nowym biznesie – Koko Kamper Flota. Ofertę kierujemy do osób, które chcą kupić kampera (w czym pomagamy), jak i do tych, które już mają kampera. Czyli w skrócie mówiąc, zdradzamy sekret, jak możesz zarabiać na swoim własnym kamperze.

Media o nas - zarabiaj na kamperze

Przygody przedsiębiorców –  SEKRET zbudowania 3 FIRM w 3 LATA – Jakub Kocjan

Inspirujący i motywujący wywiad z Jakubem, który opowiada nie tylko o sukcesie firmy Koko Kamper i prowadzeniu 2 innych firm, lecz także o kluczowych błędach przedsiębiorców, ważnych decyzjach i pracy nad sobą. 

Media o nas - największy błąd przedsiębiorców

Klub przedsiębiorczości – Jak poradzić sobie z pytaniem WYNAGRODZENIE na rekrutacji? Rozmowa z Jakubem Kocjanem

Jakub, jako CEO firmy Motiva HR, odpowiada na pytania dotyczące rekrutacji nowych pracowników i zostawia przedsiębiorcom cenne wskazówki. W rozmowie nie zabrakło też tematu firmy Koko Kamper – Jakub zdradza widzom, skąd wziął się pomysł na biznes i czym wyróżnia się wypożyczalnia Koko Kamper na polskim rynku.

media o nas Jakub Kocjan