Media o nas

Wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie i Gdańsku – Koko Kamper – wyróżnia się na rynku i mimo że działa od 2021, już może pochwalić się sporym rozgłosem w branży caravaningu i turystyki. Koko Kamper to nie tylko flota nowoczesnych pojazdów kempingowych, ale przede wszystkim pasja i oryginalne pomysły na rozwój biznesu. Zobacz, co piszą o nas media!

Business Journal – „Luksus w wersji maxi – Frankia 8400 GD Platin w ofercie KoKo Kamper”

KoKo Kamper w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie caravaningiem wprowadził do swoje oferty luksusowego kampera mieżącego ponad 8,5 m długości. Frankia 8400 GD Platin, bo o nim mowa to model docenaniany przez najbardziej wymaganych klientów a przede wszystkim bardzo wyczekiwany.

Radio Opole:  Jakub Kocjan z Koko Kamper w audycji „Loża ekspertów”

Jakub Kocjan, jako przedstawiciel branży caravaningowej, był gościem audycji „Loża ekspertów” w Radiu Opole. Rozmawialiśmy o tym, czym jest dokładnie caravaning oraz czy wypożyczalnia kamperów to specyficzna branża.

Korpo TV: „Kamperem na narty, Sylwestra i wakacje” – rozmowa z właścicielem Koko Kamper

„Kamper daje poczucie relaksu i aktywności”,  czyli dlaczego może być tak świetnym sposobem na spędzenie wakacji dla „korpoludków”  – rozmowa z Jakubem Kocjanem, właścicielem Koko Kamper w Korpo TV. Przekazaliśmy widzom mnóstwo praktycznych informacji na temat podróży kamperem oraz pokazaliśmy, jak wygląda wyposażenie kampera w środku. Zachęcamy do obejrzenia całego materiału video!

Korpo Voice: „Podróżowanie na własnych zasadach? Dzięki KoKo Kamper to możliwe!”

Rozmowa o całym projekcie Koko Kamper i caravaningu w Polsce z Jakubem Kocjanem. Podróżowanie tam, gdzie oczy poniosą, bez żadnych ograniczeń – właśnie tak ludzie chcą dziś zwiedzać i odpoczywać, dlatego caravaning to trend, który stale się rozwija.  Rozmawialiśmy o tym, jak powstała nasza firma i czy naprawdę porwaliśmy się z motyką na słońce?

Camp Rest: oferta wypożyczalni Koko Kamper

Na stronie internetowej Camp Rest, powszechnie znanej wśród miłośników caravaningu, znalazła się informacja na temat wypożyczalni Koko Kamper oraz opis naszych flagowych pojazdów kempingowych.

Portal Rynek Turystyczny: „Wynajem kamperów coraz popularniejszy”

Tak napisali o nas na znanym portalu Rynek Turystyczny”: „Koko Kamper zrodziło sobie z pasji do aktywnego wypoczynku. Jachty na Mazurach? Narty w Szwajcarii? Imprezy w Chałupach? Dokładnie tak zaczęła się nasza przygoda z caravaningiem!”

Camp Rest – Umowa wynajmu kampera

Jakub Kocjan, człowiek z pasją, współzałożyciel firmy KoKo Kamper odpowiada na pytanie czytelników: „Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę na wynajem kampera?”. Opowiadamy m.in. co charakteryzuje dobrą umowę na wypożyczenie kampera i czego nie wolno przeoczyć.

Polski Caravaning „Przygoda czeka, więc nie trać czasu i ruszaj w drogę z Koko Kamper!”

Informację o naszej wypożyczalni z klasą umieścił na swojej stronie internetowej Polski Caravaning. Znajdziecie tam także ciekawy materiał video na temat podróżowania camperem! A dlaczego Polski Caravaning określił naszą firmę jako “wypożyczalnia z klasą”? To już sami zobaczcie!

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna: „Kamperem po Mazowszu”

Nietuzinkowa akcja #KamperemPoMazowszu miała za zadanie przede wszystkim promować atrakcje turystyczne regionu i pokazywała najciekawsze miejsca w Regionie. Podróż Koko Kampera (nasza wypożyczalnia była partnerem akcji) objęła ponad 40 atrakcji turystycznych i wydarzeń na Mazowszu, a trasa liczyła kilka tysięcy kilometrów.

pultusk.pl – strona miasta Pułtusk – MROT: „Kamperem po Mazowszu”

Pułtusk był jednym z 40 miejsc na trasie wakacyjnych wojaży w ramach kampanii promocyjnej „Kamperem po Mazowszu” przy współpracy z partnerami, m.in. wypożyczalnią Koko Kamper. Podczas podróży po Mazowszu nasz kamper wraz z ekipą zatrzymał się w Domu Polonii w Pułtusku, gdzie znajduje się strefa przeznaczona na Camper Service.

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – akcja „Kamperem po Mazowszu”

Muzeum Wsi Mazowieckiej i Sierpc były ważnym punktem na trasie naszego KokoKampera w ramach akcji Moda na Mazowsze. Zobacz więcej!

Camp Rest – Własny kamper – kup, wypoczywaj i… zarabiaj!

Portal Camp Rest napisał o naszym nowym biznesie – Koko Kamper Flota. Ofertę kierujemy do osób, które chcą kupić kampera (w czym pomagamy), jak i do tych, które już mają kampera. Czyli w skrócie mówiąc, zdradzamy sekret, jak możesz zarabiać na swoim własnym kamperze.

Przygody przedsiębiorców –  SEKRET zbudowania 3 FIRM w 3 LATA – Jakub Kocjan

Inspirujący i motywujący wywiad z Jakubem, który opowiada nie tylko o sukcesie firmy Koko Kamper i prowadzeniu 2 innych firm, lecz także o kluczowych błędach przedsiębiorców, ważnych decyzjach i pracy nad sobą. 

Klub przedsiębiorczości – Jak poradzić sobie z pytaniem WYNAGRODZENIE na rekrutacji? Rozmowa z Jakubem Kocjanem

Jakub, jako CEO firmy Motiva HR, odpowiada na pytania dotyczące rekrutacji nowych pracowników i zostawia przedsiębiorcom cenne wskazówki. W rozmowie nie zabrakło też tematu firmy Koko Kamper – Jakub zdradza widzom, skąd wziął się pomysł na biznes i czym wyróżnia się wypożyczalnia Koko Kamper na polskim rynku.