Media o nas

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza na podróż kamperem w filmowych sceneriach

Jesień to idealny czas na wyprawy kamperem. Organizatorzy najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane pomogą Wam sprawdzić, dlaczego i dodatkowo zapraszają Was na wyjątkową filmową przygodę. Konkurs w którym do wygrania jest wycieczka kamperem od KoKo Kamper wyposażonym w projektor filmowy.

KoKoKamper partnerem wspierającym BNP Paribas Kino Letnie – „anonsowane jako najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce, w tym roku świętujący swoje 15-lecie – odbywa się jednocześnie w trzech wypoczynkowych miejscowościach: w Sopocie, Zakopanem (na Krupówkach) i Giżycku (gdzie działa jedyne w Europie kino jachtowe). Przez kilka lat w ramach festiwalu filmy można było oglądać nawet w pociągach. Do składu „Monciak – Krupówki”, kursującego w weekendy między Zakopanem a Trójmiastem, dołączany był specjalny, bezprzedziałowy Wagon Filmowy, który za sprawą nagłośnienia i monitorów zamieniał się w salę kinową.”

Jakub Kocjan w Weekendzie z Kolorem wyjaśniał w radiu Kolor.

W ciągu ostatnich dwóch lat wzrosło zainteresowanie caravaningiem, a co za tym idzie – przybywa pól campingowych, dostosowanych do potrzeb podróżujących kamperami. Na co uważać, kiedy w podróż kamperem wyruszamy po raz pierwszy? Jakie kierunki w Polsce i na świecie warto wybrać i dlaczego? W Weekendzie z Kolorem wyjaśniał Jakub Kocjan z firmy KoKo Kamper.

Efekty naszej współpracy z Mazowiecką Regionalną Organizacja Turystyczną

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/61406242/kulin

Turystyka na kółkach, czyli o caravaningu w Polsce

  • Jak rozwija się „turystyka na kółkach” w ostatnich latach
  • Chcemy posiadać czy wolimy wynajmować przyczepy i kampery?
  • Z jakimi wyzwaniami mierzy się branża na co dzień?
  • Czym charakteryzuje się marketing w caravaningu?
  • Czy kamper może być formą benefitu motywacyjnego?
  • O czym pamiętać gdy sami planujemy wypoczynek na kółkach?

Maja Ostaszewska laureatką Diamentowego Klapsa Filmowego nagrody 15. edycji festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane

Od wielu lat tradycją najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane jest wyróżnianie za wybitne osiągnięcia polskiej aktorki lub aktora. Diamentowy Klaps Filmowy trafił w tym roku do jednej z najpopularniejszych i bardzo cenionych przez krytyków aktorek – Mai Ostaszewskiej. Wręczenie statuetki odbyło się 7 lipca podczas gali, która po dwóch latach pandemicznej przerwy wróciła w pełnym kształcie na Molo w Sopocie.

„W tym roku Diamentowy Klaps Filmowy otrzymuje wybitna aktorka filmowa i teatralna, aktywistka głęboko zaangażowana w obronę praw człowieka i zwierząt, nie bojąca się głośno o tym mówić – wyjątkowa osoba, która bierze udział w wielu akcjach społecznych, kobieta odważna i pełna empatii do świata. Na scenie teatralnej i planie filmowym doceniana za talent, profesjonalizm i nietuzinkowość” – mówił Paweł Adamski, dyrektor Festiwalu.

Maja Ostaszewska tworzy niezapomniane kreacje w filmach Małgorzaty Szumowskiej i innych wybitnych twórców kina, a jednocześnie związana z Nowym Teatrem współpracuje z Krzysztofem Warlikowskim. Laureatka najbardziej prestiżowych nagród: w tym dwóch Orłów, trzech Złotych Lwów, a teraz do tego grona dołączył Diamentowy Klaps Filmowy.

Organizator: Outdoor Cinema
Partner tytularny: Bank BNP Paribas
Partnerzy strategiczni: Telewizja TVN i Player
Patroni medialni: Radio Zet, Chillizet, Filmweb, Viva!, Party, Polki.pl, Kino, Gazeta Wyborcza, AMS, Zakolove,
Nocowanie.pl, Wirtualna Polska
Sponsorzy: Jawor Parkiet, Polargos, Koral, Storytel
Hotele partnerskie: My Story Sopot Apartments, Hotel St. Bruno, Rezydencja Gubałówka
Kino partnerskie: Nowa Fala w Giżycku
Kawiarnia festiwalowa: Koło Molo w Sopocie
Partnerzy lokalni: Urząd Miasta Sopotu, Urząd Miasta Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury, Molo w
Sopocie, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Urząd Miasta Giżycko i Giżyckie Centrum Kultury
Partnerzy festiwalu: KoKo Kamper, Żegluga Mazurska, Bertrand, Isabella
Partner kina jachtowego: Skyboat

Źródło: materiały partnera

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

KoKoKamper partnerem wspierającym 15 edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane!

W tym roku już po raz 15. najpiękniejsze polskie kurorty zamienią się w wyjątkowe kina pod gwiazdami. Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce rozpocznie się w piątek 1 lipca jednocześnie na sopockim Molo i zakopiańskich Krupówkach, a już we wtorek 5 lipca do filmowych destynacji dołączy Giżycko z jedynym w Europie kinem jachtowym. W czwartek 7 lipca, na Molo w Sopocie, wyjątkowa polska aktorka odbierze nagrodę festiwalu: Diamentowy Klaps Filmowy. 

Pełny repertuar znajdziecie już Państwo na naszej stronie www.KinoLetnie.pl   

Mamy to! „Pytanie na śniadanie”, krótka wzmianka o kamperach i Mazowszu oraz o odbywającym się w Pułtusku zlocie ✌️ W roli głównej Jakub Kocjan 🤜🤛

Koko Kamper, wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie i Gdańsku, która wyróżnia się na rynku. Mimo że działa od niedawna (2021 r.), zdążyła już wyrobić sobie markę w branży caravaningowej i turystycznej. Koko Kamper to coś więcej niż flota nowoczesnych pojazdów campingowych. To miejsce pełne pasjonatów i wyjątkowych pomysłów na rozwój biznesu. Ale nie wierz nam na słowo. Zobacz, co mają do powiedzenia media!

Business Journal – „Luksus w wersji maxi – Frankia 8400 GD Platin w ofercie KoKo Kamper”

KoKo Kamper w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie caravaningiem wprowadził do swoje oferty luksusowego kampera mieżącego ponad 8,5 m długości. Frankia 8400 GD Platin, bo o nim mowa to model docenaniany przez najbardziej wymaganych klientów a przede wszystkim bardzo wyczekiwany.

Radio Opole:  Jakub Kocjan z Koko Kamper w audycji „Loża ekspertów”

Jakub Kocjan, jako przedstawiciel branży caravaningowej, był gościem audycji „Loża ekspertów” w Radiu Opole. Rozmawialiśmy o tym, czym jest dokładnie caravaning oraz czy wypożyczalnia kamperów to specyficzna branża.

Korpo TV: „Kamperem na narty, Sylwestra i wakacje” – rozmowa z właścicielem Koko Kamper

„Kamper daje poczucie relaksu i aktywności”,  czyli dlaczego może być tak świetnym sposobem na spędzenie wakacji dla „korpoludków”  – rozmowa z Jakubem Kocjanem, właścicielem Koko Kamper w Korpo TV. Przekazaliśmy widzom mnóstwo praktycznych informacji na temat podróży kamperem oraz pokazaliśmy, jak wygląda wyposażenie kampera w środku. Zachęcamy do obejrzenia całego materiału video!

Korpo Voice: „Podróżowanie na własnych zasadach? Dzięki KoKo Kamper to możliwe!”

Rozmowa o całym projekcie Koko Kamper i caravaningu w Polsce z Jakubem Kocjanem. Podróżowanie tam, gdzie oczy poniosą, bez żadnych ograniczeń – właśnie tak ludzie chcą dziś zwiedzać i odpoczywać, dlatego caravaning to trend, który stale się rozwija.  Rozmawialiśmy o tym, jak powstała nasza firma i czy naprawdę porwaliśmy się z motyką na słońce?

Camp Rest: oferta wypożyczalni Koko Kamper

Na stronie internetowej Camp Rest, powszechnie znanej wśród miłośników caravaningu, znalazła się informacja na temat wypożyczalni Koko Kamper oraz opis naszych flagowych pojazdów kempingowych.

Portal Rynek Turystyczny: „Wynajem kamperów coraz popularniejszy”

Tak napisali o nas na znanym portalu Rynek Turystyczny”: „Koko Kamper zrodziło sobie z pasji do aktywnego wypoczynku. Jachty na Mazurach? Narty w Szwajcarii? Imprezy w Chałupach? Dokładnie tak zaczęła się nasza przygoda z caravaningiem!”

Camp Rest – Umowa wynajmu kampera

Jakub Kocjan, człowiek z pasją, współzałożyciel firmy KoKo Kamper odpowiada na pytanie czytelników: „Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę na wynajem kampera?”. Opowiadamy m.in. co charakteryzuje dobrą umowę na wypożyczenie kampera i czego nie wolno przeoczyć.

Polski Caravaning „Przygoda czeka, więc nie trać czasu i ruszaj w drogę z Koko Kamper!”

Informację o naszej wypożyczalni z klasą umieścił na swojej stronie internetowej Polski Caravaning. Znajdziecie tam także ciekawy materiał video na temat podróżowania camperem! A dlaczego Polski Caravaning określił naszą firmę jako “wypożyczalnia z klasą”? To już sami zobaczcie!

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna: „Kamperem po Mazowszu”

Nietuzinkowa akcja #KamperemPoMazowszu miała za zadanie przede wszystkim promować atrakcje turystyczne regionu i pokazywała najciekawsze miejsca w Regionie. Podróż Koko Kampera (nasza wypożyczalnia była partnerem akcji) objęła ponad 40 atrakcji turystycznych i wydarzeń na Mazowszu, a trasa liczyła kilka tysięcy kilometrów.

pultusk.pl – strona miasta Pułtusk – MROT: „Kamperem po Mazowszu”

Pułtusk był jednym z 40 miejsc na trasie wakacyjnych wojaży w ramach kampanii promocyjnej „Kamperem po Mazowszu” przy współpracy z partnerami, m.in. wypożyczalnią Koko Kamper. Podczas podróży po Mazowszu nasz kamper wraz z ekipą zatrzymał się w Domu Polonii w Pułtusku, gdzie znajduje się strefa przeznaczona na Camper Service.

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – akcja „Kamperem po Mazowszu”

Muzeum Wsi Mazowieckiej i Sierpc były ważnym punktem na trasie naszego KokoKampera w ramach akcji Moda na Mazowsze. Zobacz więcej!

Camp Rest – Własny kamper – kup, wypoczywaj i… zarabiaj!

Portal Camp Rest napisał o naszym nowym biznesie – Koko Kamper Flota. Ofertę kierujemy do osób, które chcą kupić kampera (w czym pomagamy), jak i do tych, które już mają kampera. Czyli w skrócie mówiąc, zdradzamy sekret, jak możesz zarabiać na swoim własnym kamperze.

Przygody przedsiębiorców –  SEKRET zbudowania 3 FIRM w 3 LATA – Jakub Kocjan

Inspirujący i motywujący wywiad z Jakubem, który opowiada nie tylko o sukcesie firmy Koko Kamper i prowadzeniu 2 innych firm, lecz także o kluczowych błędach przedsiębiorców, ważnych decyzjach i pracy nad sobą. 

Klub przedsiębiorczości – Jak poradzić sobie z pytaniem WYNAGRODZENIE na rekrutacji? Rozmowa z Jakubem Kocjanem

Jakub, jako CEO firmy Motiva HR, odpowiada na pytania dotyczące rekrutacji nowych pracowników i zostawia przedsiębiorcom cenne wskazówki. W rozmowie nie zabrakło też tematu firmy Koko Kamper – Jakub zdradza widzom, skąd wziął się pomysł na biznes i czym wyróżnia się wypożyczalnia Koko Kamper na polskim rynku.