Kamper do wynajęcia - poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Żeby wynająć kamper musisz mieć prawo jazdy kategorii B oraz ukończone 25 lat. Po spełnieniu tych podstawowych warunków z naszej oferty wypożyczenia samochodu kempingowego może skorzystać praktycznie każdy.
Kaucja zostać wpłacona w gotówkę lub przelewem. Środki muszą zostać zaksięgowane nie później niż w dniu wyjazdu.

Nasze ceny są podane brutto, więc nie musisz dodawać 23% vat.
Wszystkie koszty związany w wynajęciem kampera dokładnie opisaliśmy w zakładce Cennik.

Z uwagi na większe rozmiary kamperów niż standardowe samochody, jak również pozycję za kierownicą, prowadzenie tych pojazdów różni się od prowadzenia samochodów osobowych. Musimy pamiętać szczególnie o wysokości, szerokości oraz długości naszego Kampera. Wbrew powyższemu podróżowanie kamperem jest naprawdę przyjemne i szybko adaptujemy się do nowej roli – kierowcy Kampera. Wy siedzicie w Kamperze wysoko, a to ułatwia obserwację drogi i tego co się na niej dzieje.

Nasze nowoczesne kampery wyposażone są w systemu ułatwiające prowadzenie i zapewniające komfort i bezpieczeństwo dla kierowcy i pasażerów.

  • ogrzewania i klimatyzacja
  • telewizor
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • markiza i podłoga do niej
  • stół oraz komplet krzeseł

Tak, możesz zabrać w podróż swojego pupila, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą za sprzątanie po swoim pupilu w kwocie 250 zł brutto. Jeśli Twój pies lub kot dokona poważniejszych zabrudzeń, opłata ta może być wyższa.

Pojazd o masie do 3,5 t, czyli kamper z naszej wypożyczalni, traktowany jest jak każdy inny pojazd osobowy. W związku z tym w większości krajów europejskich możemy zaparkować samochód kempingowy wszędzie tam, gdzie można to zrobić normalnym samochodem osobowym. Musimy jednak pamiętać o bardzo ważnej rzeczy: parkowanie różni się od kempingowania.

Gdy koła stykają się z podłożem mówimy o parkowaniu, przy czym nie stosujemy podkładów poziomujących, a wokół auta nie są ustawione akcesoria kempingowe takie jak: krzesełka, stół albo inne elementy, które nie stanowią bryły pojazdu. Gdy parkujemy okna w samochodzie muszą być zamknięte, a w samochodzie nie można wykonywać czynności związanych z wypoczynkiem na kempingu, np. gotowanie posiłku.

Kempingowanie z kamperem jest możliwe tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

Czasy w których pola kempingowe kojarzyły się z zaniedbanymi i nudnymi kawałkami pola już dawno minęły. W znacznej części miejsc w Polsce i w Europie, kempingi położone są w malowniczych miejscach, nad sama wodą, blisko centrów miast. Do tego mają w pełni rozwiniętą infrastrukturę, zadbane i regularnie czyszczone łazienki oraz kuchnie, a nawet place zabaw i aquaparki.

Warto poznać stronę www.camprest.com/pl

Na jednym pełnym baku przy ekonomicznej jeździe możemy przejechać nawet 550-650 km. Kampery palą 10-12l/100 km.

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z Kamperem prosimy o bezzwłoczny kontakt z nami. Zawsze służymy radą i swoim doświadczeniem i oczywiście pomożemy w miarę naszych możliwości.

Kampera zwracasz do nas posprzątanego i umytego z zewnątrz. Niedaleko naszej siedziby znajduje się myjnia, na której za 8-10 złotych umyjesz Kampera.

Nie ma takiej potrzeby. Kuchnia kampera jest wyposażona w garnki, patelnie, french press, szklanki, filiżanki, komplet sztućców – nie musisz zabierać żeby cieszyć się gotowaniem w dowolnym miejscu!

Tak, ze względów higienicznych jest to najlepsze rozwiązanie! Nasi Klienci korzystają z własnych pościeli i ręczników – zabierz ze sobą kołdry, poduszki, pościel, prześcieradła i ręczniki.

Do prowadzenia naszego kampera wystarczające jest prawo jazdy kategorii B. Nie musisz posiadać żadnych specjalnych uprawnień.

Wybór campera na wynajem zależy od Twoich preferencji i posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie nowe kampery najwyższej jakości, z klimatyzacją i ogrzewaniem grawitacyjnym, tak więc każdy z naszych pojazdów kempingowych spełnia oczekiwania klientów poszukujących bezpiecznego i komfortowego kampera na swoją podróż. Jeśli cenisz sobie przestrzeń, dostęp do salonu nawet po rozłożeniu łóżek i marzysz o wypoczynku w najwyższym możliwym standardzie wybierz kampera Premium. Jeśli natomiast szukasz wygodnego i praktycznego kampera dla 5 osób, który jednocześnie jest korzystny cenowo, wybierz kampera Prestige. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję i wybierzemy samochód campingowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasze kampery są świetnie wyposażone – zobacz wyposażenie Kampera Premium i wyposażenie Kampera Prestige. Zabierz własną pościel i ręczniki. I koniecznie – dobry humor!

Oczywiście! Nasze kampery i przyczepy kempingowe są wręcz stworzone do dalszych podróży – możesz swobodnie zwiedzać nimi Polskę i całą Europę. Dzięki klimatyzacji postojowej zapewnisz przyjemny chłód we wnętrzu pojazdu nawet upalne dni we Włoszech czy Chorwacji. Z kolei wydajne ogrzewanie przyda się, jeśli wybierasz się na zimowy wyjazd narciarski w Alpy lub do Skandynawii, lub nawet w chłodniejsze dni nad naszym kapryśnym Bałtykiem.