Nowoczesne modułowe hale stalowe – KOKO Hale!

Potrzebujesz hali? Masz firmę, wypożyczalnię, warsztat? Chcesz szybko rozszerzyć działalność i stworzyć nowoczesną powierzchnię magazynową, garażową lub biurową? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – proste w montażu hale modułowe. Zapraszamy do współpracy firmy i właścicieli pojazdów kempingowych, łodzi, jachtów oraz całą branżę caravaningową i nie tylko! 

UWAGA! Atrakcyjna oferta dla klientów KoKo Kamper! 10% rabatu od ceny producenta!

Modułowe konstrukcje KOKO Hale sprawdzają się w wielu branżach. To także doskonałe rozwiązanie dla branży caravaningowej i nie tylko! Umożliwiają wyjątkowo szybkie – nawet od 3 dni do 3 tygodni – stworzenie solidnej, zabudowanej hali parkingowej, powierzchni garażowej, serwisowej, magazynowej i wielu innych.. 

Koko Hale modułowe
Koko Hale modułowe
Koko Hale modułowe

Hale modułowe ze stali ocynkowanej do samodzielnego montażu

Twój biznes się rozwija? Potrzebujesz szybko zwiększyć dotychczasową przestrzeń garażową? Hala stalowa ma ogromną przewagę nad murowanymi budynkami i można łatwo przekształcić ją w większy obiekt. 

ikona szybkość

Szybki montaż
Konstrukcja modułowa pozwala na samodzielne postawienie hali w czasie od 3 dni do 3 tygodni.
Możliwość zakupu hali z usługę montażu.

ikona1

Łatwa rozbudowa
Poprzez dodawanie kolejnych modułów możesz łatwo rozbudować halę i wydzielić w niej przestrzeń.
Możliwość rozbudowy gotowej hali.

ikona hala magazyn

Trwałość konstrukcji
Hale modułowe mają solidną konstrukcję i są odporne na warunki atmosferyczne (śnieg, wiatr). Brak zacieków, nalotów i zakwitów.

ikona rysunek

Projekt budowlany w cenie
Możliwość zamówienia dodatkowo projektu technicznego i dokumentacji posadowienia hali oraz uzyskania pozwolenia na budowę.

Hale modułowe – ekspresowy montaż

Czas złożenia hali garażowej to od 3 dni do 3 tygodni, czyli nawet 3 x krócej w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami stalowymi. Warunki atmosferyczne nie mają istotnego wpływu na przebieg prac montażowych – stawianie hali modułowej jest możliwe praktycznie przez cały rok. Otrzymujesz gotowy projekt, który wpisujesz w plan zagospodarowania, więc cała procedura jest znacznie przyspieszona.

Jaką halę garażową wybrać?

Technologia modułowa umożliwia budowę hali o różnej powierzchni, niższej lub wyższej hali, w zależności od wielkości pojazdów, które posiadasz. Moduł hali to podstawowy element tworzący konstrukcję. Moduł ma szerokość  4,19 m. Przestrzeń między słupami wynosi 4 m. W ten sposób łącząc moduły hali mogą powstawać konstrukcje o nieograniczonej długości – 8, 12, 16, 20, 32, 40 metrów i więcej. Hale mogą mieć różną wysokość. W razie potrzeby rozbudowaną halę modułową można skrócić, demontując część modułów.

Zainteresowany? Poznaj pełną ofertę hal stalowych – pobierz PDF.  Zapytaj o ofertę i zamów nowoczesną halę garażową.

Hale modułowe – wygoda i funkcjonalność

Oferowane przez nas modułowe hale garażowełatwe do wykończenia i zagospodarowania. Można zastosować standardowe produkty dostępne na rynku – drzwi, okna, blachy trapezowe, płyta warstwowa, szkło okładziny itp. 

Przestronna, funkcjonalna hala stalowa umożliwia funkcjonalną organizację przestrzeni garażowej i swobodny dostęp do stojących w niej pojazdów. Dodatkową przestrzeń możesz uzyskać, zabudowując antresolę czy dodając ścianki działowe. Przestronną antresolę można podzielić na osobne pokoje, biura czy magazyn. 

 • w prawidłowo opierzonej hali nie ma wilgoci, panuje dodatnia temperatura, a na przechowywanych pojazdach, dekach jachtów itp. nie pojawiają się naloty i zakwity
 • konstrukcja hali jest tak obliczona, żeby spełnić wymogi stref wiatrowych i śniegowych, stalowa nie zapadnie się ani nie zawali; jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne
wymiary halo modułowej
konstrukcja hali stalowej
porównanie hal

Hale modułowe stalowe – solidność

Precyzyjnie wykonane, doskonale dopasowane prefabrykowane modułowe elementy są dostarczane bezpośrednio do miejsca budowy. Wszystkie elementy naszych modułowych hal garażowych są prefabrykowane, nie wymagają wiercenia ani spawania. Łączenie elementów odbywa się za pomocą śrub i innych elementów łącznych dostarczonych na miejsce budowy. Takie rozwiązanie sprawia, że konstrukcja jest niezwykle łatwa w montażu, a jednocześnie solidna i bezpieczna. Hala może być postawiona przez Twoją ekipę lub możesz zamówić kompleksową usługę montażu u nas. Konstrukcja jest kompletna, zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu hali – nawet śruby. Bez żadnych ukrytych kosztów! 

Pozwolenie na budowę hali garażowej KOKO Hale

Hala modułowa, hala garażowa na kamper lub inne pojazdy wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Zamawiając halę od nas, otrzymujesz projekt budowlany, jak również możesz zamówić projekt techniczny, co znacząco skróci okres od zamówienia do realizacji. Na Twoje zlecenie możemy opracować dokumentację projektu posadowienia hali na konkretnej działce. Jeżeli chcesz ograniczyć do maksimum załatwianie uciążliwych formalności, możemy to zrobić za Ciebie: zbierzemy niezbędne dokumenty, przygotowujemy dokumentację i uzyskamy w Twoim imieniu pozwolenie na budowę

Hale stalowe – możliwości zastosowania

Przeznaczenie garażowej hali modułowej zależy tylko od Twojej wyobraźni. Taka konstrukcja może pełnić np. następujące funkcje:

 • hala garażowa na samochody kempingowe i osobowe
 • garaż na kampera
 • zimowanie jachtu
 • zimowanie przyczepy kempingowej
 • zimowanie kampera 
 • hala parkingowa
 • hala serwisowa, warsztatowa
 • hala magazynowa
 • dodatkowa przestrzeń – miejsce na siłownię, stół do bilarda, ping–ponga lub nawet zadaszone boisko do koszykówki
 • a jakie będzie idealne zastosowanie dla Ciebie?

Najmniejsza hala modułowa KOKO Hale ma powierzchnię już od 70 m2 i umożliwia zamontowanie dużej bramy wjazdowej 400 x 300 cm, idealnej dla kampera, przyczepy kempingowej czy motorówki. Taka hala garażowa doskonale sprawdzi się także jako warsztat lub miejsce do mycia i renowacji pojazdów. Hala garażowa z modułów może stanąć na Twoim terenie w bardzo krótkim czasie. Hale stalowe KOKO Hale występują w wielu różnych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb klientów.

Przykład:

Hala nr 1 to najmniejszy typ konstrukcji hali modułowej, umożliwia uzyskanie powierzchni już od 71 m2:

 • szerokość ściany frontowej hali – 8,7 m
 • wysokość ściany bocznej hali – 3,3 m
 • wysokość w kalenicy – 4,3 m
 • minimalna długość hali – 8,2 m (2 moduły)
 • maksymalna długość hali – długość hali tworzy wielokrotność modułu

Wymiary Twojej hali mogą być większe – wystarczy połączyć gotowe moduły, żeby stworzyć konstrukcję dostosowaną do Twoich potrzeb.  Poznaj pełną ofertę hal stalowych – pobierz PDF.  

Dlaczego warto wybrać hale garażowe oferowane przez KoKo Kamper?

 • bezpieczne, trwałe i solidne, wykonany ściśle według obowiązujących norm
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • do samodzielnego montażu – bez ekipy budowlanej
 • możliwość skorzystania z pełnej usługi – projekt, zakup i montaż hali w miejscu docelowym
 • łatwe do zagospodarowania i adaptacji w zależności od potrzeb

Zobacz ofertę: