Wakacje kamperem 2023 ? oferta first minute

wakacje kamperem 2023 oferta first minute na kamper

Wakacje kamperem – Wszystkie KoKo kampery podróżują obecnie po całej Polsce i Europie, dostarczając naszym Klientom niezapomnianych wrażeń i wyjątkowych wspomnień. Niestety, nie wszyscy mieli tyle szczęścia – wiele osób zbyt późno zdecydowało się na wynajem kampera na wakacje i nie było już dla nich wolnych pojazdów w wybranym terminie. Caravaning stale zyskuje na popularności i staje się ulubioną formą spędzania wolnego czasu, dlatego teraz oferujemy naszym klientom możliwość wynajmu kampera z wyprzedzeniem, nawet rok wcześniej! 

Wynajem kampera na wakacje – zobacz dlaczego warto zarezerwować kamper z wyprzedzeniem, w ofercie first minute. Bądź pierwszy!

Kamperem na wakacje 2023 – korzyści dla Ciebie

  • Duży wybór nowoczesnych, luksusowych kamperów – rezerwująć pojazd kempingowy na sezon wakacyjny 2023 możesz wybrać spośród wielu różnych modeli pojazdów, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, z różnym układem łóżek, z klimatyzacją postojową i ogrzewaniem.
  • Gwarancja ceny wynajmu kampera w 2023 roku – w obecnych czasach ceny rosną szybciej niż kiedykolwiek, dlatego gwarantowana cena najmu kampera na wakacje 2023 w ofercie “first minute” to wyjątkowo korzystna opcja. Za wynajem kampera zapłacisz cenę ustaloną w umowie rezerwacyjnej, nawet jeśli inflacja będzie rosła, ty masz pewność, że nie spotka Cię niemiła niespodzianka związana ze zmianą cennika wypożyczalni kamperów. 
  • Dostępność najlepszych terminów na sezon 2023 – zależy Ci na rezerwacji kampera na majówkę 2023 lub długi weekend czerwcowy 2023? Czy po prostu chcesz wynająć kampera na wakacje 2023? Jeśli zdecydujesz się zarezerwować pojazd kempingowy już teraz, znajdziemy optymalny dla Ciebie kamper nawet na najbardziej oblegane terminy! Podczas gdy inni będą w panice szukać kamperów na wakacyjny wyjazd, Ty możesz spokojnie zająć się planowaniem trasy wakacyjnej podróży.

Wakacje kamperem i atrakcyjna cena wynajmu kampera na wakacje 2023 – wynajmując kamper na kolejny sezon, otrzymujesz 5% zniżki! Ochrona przed inflacją! W przyszłym roku ceny wynajmu kamperów na pewno będą rosły. Ale nie dla Ciebie!

Wakacje kamperem – popularność rośnie!

Wakacje w kamperze to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu. Wyjątkowa przygoda, która zachwyca miłośników niezależności i swobody, ale też… komfortu i luksusu. Podróż apartamentem na kołach, z prywatną łazienką, doskonale wyposażonym aneksem kuchennym, przestronnym salonem i wygodnymi materacami w sypialni, z klimatyzacją postojową i ogrzewaniem… niewiele to przypomina nocleg na karimacie w nagrzanym słońcem namiocie. A jednak daje takie samo poczucie wolności. Możesz co noc patrzeć w gwieździste niebo, każdego dnia możesz nocować w innej scenerii, bez problemu możesz przedłużać lub skracać pobyty jeśli zmienisz plan podróży. Możesz jechać, gdzie tylko sobie zamarzysz, nie martwiąc się o dobę hotelową czy odwołaną w ostatniej chwili rezerwację na Airbnb.

Kiedy rezerwować kampera na wakacje lub majówkę 2023?

Jeśli chcesz wypożyczyć kamper w atrakcyjnych terminach wiosennych lub w wakacje 2023 to warto się pospieszyć. Miejsce na polu kempingowym znajdzie się (prawie) zawsze, ale liczba dostępnych kamperów na sezon 2023 jest mocno ograniczona! Dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji kamperów – nawet rok wcześniej! Szybka rezerwacja zapewni Ci swobodny wybór terminu, modelu kampera, gwarancję ceny i atrakcyjne rabaty. 

Zamów voucher najmu kampera na kolejny rok!

Wakacje kamperem to nie jest zwykły urlop, z którego zostanie Ci kilka zdjęć w telefonie, podobnych do wszystkich poprzednich. To jest przygoda, o której będziesz pamiętać przez całe życie, to jest styl życia, który sprawi, że będziesz co roku chciał powtarzać takie wakacje. Aż w końcu… może nawet kupisz własny pojazd kempingowy! W realizacji tego marzenia też chętnie Ci pomożemy.

A tymczasem, zarezerwuj termin na wakacje kamperem 2023 i wyjedź w podróż marzeń – wynajmując kamper w niezwykle atrakcyjnej cenie. 

Jeśli chcesz, możesz kupić voucher na wynajem kampera na rok 2023 już teraz!

Ile kosztują wakacje kamperem?

Ceny wynajmu kamperów na sezon 2023 w wypożyczalni KoKo Kamper

Wolne terminy wynajmu kamperów na sezon 2023