Luksusowy kamper na wynajem powyżej 3,5 tony – największy i najlepiej wyposażony kamper – Frankia Platin w KoKo Kamper

Luksusowy kamper na wynajem, Frankia Platin

Luksusowy kamper na wynajem powyżej 3,5 tony - największy i najlepiej wyposażony kamper - Frankia Platin w KoKo Kamper

Kamper Frankia wnętrze, luksusowy kamper na wynajem

„Panie Jakubie, proszę, niech Pan posłucha. Wzięliśmy ślub! Jedziemy w podróż poślubną do Skandynawii. To ma być podróż, którą zapamiętamy na całe życie. I niespodzianka dla mojej żony. Fiordy, zorza, saunowanie, renifery, psie zaprzęgi… zaplanowaliśmy już całą trasę. Nie chcemy ciągle się rozpakowywać i szukać wielu miejsc na nocleg, dlatego jedziemy kamperem. Ale to musi być największy, najbardziej luksusowy kamper, jaki macie w wypożyczalni! To nasza podróż poślubna! Kamper musi być całkowicie samowystarczalny, z dużą łazienką, kuchnią, piękną sypialnią i przede wszystkim… z ogromnym bagażnikiem, bo bierzemy też dodatkowy sprzęt – rowery, narty. No i jedzie z nami labrador. On też potrzebuje dużo miejsca… Panie Jakubie, czy macie takiego kampera?”. Coraz częściej odbieramy takie telefony i nasza odpowiedź brzmi: „Tak! Mamy takiego kampera!”. Jako nieliczni w Polsce oferujemy największy, najbardziej luksusowy kamper na wynajem – Frankia Platin – kamper powyżej 3,5 tony. Zainteresowani? 

Coraz więcej osób jest zainteresowanych wynajęciem naprawdę przestronnego, dużego kampera, który zapewni niezależność i maksymalny komfort; kampera luksusowego, w pełni przygotowanego do wypraw w każdą pogodę i o każdej porze roku. Właśnie dla takich, najbardziej wymagających klientów w naszej ofercie jest dostępny luksusowy kamper na wynajem – Franka Platin. To największy kamper w naszej wypożyczalni, który rozmiarami i wyposażeniem przypomina najlepsze hotelowe apartamenty. Do jego prowadzenia potrzebne jest prawo jazdy na kategorię C.

Luksusowy kamper na wynajem – dla Klientów, którzy od caravaningu oczekują czegoś więcej!

Cena tego luksusowego kampera powyżej 3,5 tony to ok. 1 350 000 zł. Szokujące? Ale ta cena doskonale odzwierciedla najwyższą jakość pojazdu:

  • zaawansowane i nowoczesne wyposażenie (m.in. wyjątkowo komfortowe zawieszenie pneumatyczne, automatyczne podpory)
  • doskonałą izolację i wydajne ogrzewanie Alde z kaloryferami jak w domu 
  • dwie niezależne klimatyzacje (w tym klimatyzacja zabudowy, która nie wymaga podłączenia do prądu 230V), zapewniające ochronę przed mrozem i upałem
  • dużą łazienkę z prawdziwym kaloryferem. 
  • zewnętrzną markizę, z której w kilka chwil można wyczarować taras na świeżym powietrzu.

Ten kamper ma ponad 8,5 metra długości, dzięki czemu producent mógł zaprojektować w nim przestronną kuchnię, elegancki salon i ogromną sypialnię z komfortowymi materacami. A także bardzo pojemny garaż (ładowność tego pojazdu na kat. C wynosi do 890 kg) w którym zmieszczą się bez problemu rowery i wszystkie bagaże nawet na najdłuższą podróż. Podróż marzeń!

Luksusowy kamper – ile to kosztuje?

Koszt najmu tego pojazdu kempingowego jest wyższy niż wynajęcie standardowego kampera (2000 zł / doba w sezonie wysokim lub 1500 zł / doba w sezonie niskim). Czy to drogo? Wynajęcie dla dwóch osób domku w wysokim standardzie w Norwegii czy Finlandii to koszt porównywalny. A może marzy Ci się słoneczna Italia? Ceny luksusowych apartamentów we Włoszech są często kosmiczne, a ich wyposażenie często pozostawia wiele do życzenia. Czy nie lepiej przemierzać włoskie wybrzeże, zatrzymując się na luksusowych kempingach zlokalizowanych bezpośrednio nad turkusowym morzem? A wynajmując Frankię, masz nie tylko wyśrubowany standard, lecz także pełną swobodę – możliwość zmiany trasy w każdej chwili i pewność, że zawsze czeka na Was przytulne, komfortowe, przestronne i funkcjonalne wnętrze. 

Kamper Frankia Platin to kamper powyżej 3,5 tony – najwyższa klasa kamperów dostępna na wynajem, maksymalny poziom luksusu w caravaningu. Kto raz wynajmie od nas ten pojazd, nie chce już podróżować żadnym innym kamperem. Większa dopuszczalna masa całkowita umożliwiła zastosowanie materiałów najwyższej jakości i dodatkowych udogodnień, których próżno szukać w mniejszych kamperach (np. piekarnik w kuchni, osobna duża kabina prysznicowa, centralne ogrzewanie z kaloryferami, dwie niezależne klimatyzacje…i wiele innych unikalnych opcji!). Ten kamper to spełnienie marzeń najbardziej wymagających podróżników – łączy zamiłowanie do wolności, swobody i bezkresnych podróży z potrzebą zachowania najwyższego standardu noclegu bez żadnych kompromisów.

Luksusowy kamper Frankia – duży garaż na sprzęt sportowy, rowery – wszystko się zmieści!

Ogromną zaletą naszego największego kampera (bardzo docenianą przez klientów) jest ogromny garaż z tyłu pojazdu, w którym zmieści się mnóstwo bagażu, a nawet kilka rowerów. Ten pojemny schowek jest dostępny z dwóch stron, co znacznie ułatwia dostęp do sprzętu i bagażu. Do tego luksusowego kampera można zapakować prawie 3 razy więcej bagażu niż w standardowych pojazdów kempingowych na kategorię B. Tutaj limit ładowności wynosi do 890 kg. Frankia to największy kamper – jeszcze bardziej samowystarczalny, jeszcze większa swoboda podróży.

Niemal 3 razy większe zbiorniki na wodę!

Miłośnicy caravaningu doskonale wiedzą, że niewielkie zbiorniki na wodę instalowane w większości pojazdów kempingowych wymagają częstego uzupełniania, co czasem wymaga nadrobienia ładnych kilku kilometrów w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do uzupełnienia wody oraz opróżnienia zbiornika wody szarej, ale też związane jest z koniecznością oszczędzania wody podczas mycia czy gotowania Kamper Frankia rozwiązuje te niedogodności dzięki zastosowaniu dużo większego zbiornika na wodę czystą – prawie 300 litrów pojemności – czyli niemal 3 razy większe niż standardowych kamperach. Zbiornik na wodę szarą także jest bardziej pojemny niż w mniejszych kamperach i mieści aż 130 litrów.

Aż cztery panele solarne zamiast jednego – masz prąd w każdej chwili!

Frankia posiada aż 4 panele słoneczne, które produkują darmowy prąd. Dzięki temu, że ma również przetwornice i kilka akumulatorów, możesz podłączyć do prądu laptopa, suszarkę, ekspres do kawy. W tym pojeździe klimatyzator utrzymuje jednakową temperaturę w całej przestrzeni w pojeździe. To wszystko sprawia, że Frankia zapewnia jeszcze większy komfort podróżowania,  niezależność od infrastruktury na polach kempingowych i możliwość swobodnego korzystania z elektryczności nawet z dala od cywilizacji. Dzięki panelom solarnym Franki, jesteś niezależny od źródeł prądu nawet przez kilka dni! Nic dziwnego, że najbardziej wymagający klienci decydują się właśnie na wynajem tego pojazdu na swoją wymarzoną podróż.

Pneumatyczne zawieszenie zapewniające wyjątkowy komfort podróży

Pneumatyczne zawieszenie zapewnia większy komfort jazdy, lepszą amortyzację wstrząsów i większą stabilność pojazdu. Pasażerowie mogą liczyć na niezwykle płynną jazdę bez odczuwalnych wstrząsów. Większa stabilność od wiatrów to jeszcze większe bezpieczeństwo i wygoda podczas jazdy po autostradzie lub na innych odcinkach tras, gdzie często silnie wieje. Warto zauważyć, że Frankia mimo swoich rozmiarów w niczym nie przypomina topornych autobusów – pojazd prowadzi się lekko i płynnie. Kierowca może korzystać z licznych udogodnień i systemów wspomagania bezpieczeństwa, a zaawansowany komputer wspiera kierowcę nawet podczas bardzo trudnych warunków drogowych. 

Luksusowy kamper musi posiadać klimatyzację i ogrzewanie

A Frankia ma aż dwie osobne klimatyzacje, które zapewniają maksymalnie wydajne chłodzenie wnętrza pojazdu w upalne dni. Pojazd wyposażony jest w nowoczesne klimatyzatoryDometic 1700, które działają w trakcie jazdy i postoju bez konieczności podłączenia do prądu oraz typową klimatyzację postojową Dometic 2200.

Wydajne i ciche ogrzewanie centralne Alde też wyróżnia ten pojazd wśród innych kamperów. Jego ogrzewanie jest porównywalne do tego stosowanego w domach, zapewnia komfort cieplny nawet podczas dużych mrozów, a kaloryfery ułatwiają szybkie suszenie mokrych ubrań. To jeden z niewielu modeli kamperów dostępnych na rynku, który zapewnia tak wysoki komfort podróży w sezonie zimowym.

Luksusowy kamper na wynajem – Frankia Platin w środku

Zobacz, jak Frankia Platin prezentuje się w środku. Zwróć uwagę na przestronne, jasne wnętrze i luksusowe wykończenie z dbałością o najmniejsze detale.

  • Nasi klienci bardzo chwalą sobie sypialnię we Franki. Łóżka są duże i wygodne, spanie w tym kamperze jest bardziej komfortowe niż w niejednym hotelu! Zamykana sypialnia i elektrycznie opuszczane łóżko nad strefą dzienną zapewniają miejsce do spania dla 4 osób. A jeśli podróżujesz z dziećmi i nie chcecie korzystać z opuszczanego łóżka, to 4 osoby spokojnie zmieszczą się na ogromnym materacu w sypialni.
  • Strefa dzienna z dużym stołem jest przestronna i jasna; ponad 2 metry wysokości od podłogi do sufitu daje większy komfort poruszania się w kamperze nawet dla wysokich osób.
  • Strefa łazienkowa (osobny duży prysznic i osobna przestronna toaleta z umywalką) jest oddzielona drzwiami od strefy dziennej, co zapewnia większą prywatność.
  • Duża, doskonale wyposażona kuchnia, wygodny blat roboczy, lodówka z zamrażarką, kuchenka, a nawet … piekarnik – we Franki gotowanie może być wygodniejsze niż w domu! 

Interesuje Cię wynajem takiego wyjątkowo luksusowego kampera? Zobacz, jakie jeszcze udogodnienia możesz w nim znaleźć! Przeczytaj szczegółowy opis pojazdu – duży kamper na wynajem Frankia Platin.

Luksusowe kampery – wynajem

Luksusowy kamper FRANKIA I 8400 GD PLATIN  – ten największy kamper na wynajem czeka na Ciebie w wypożyczalni KoKo Kamper. Wyjątkowe rozwiązania dla w pełni luksusowego caravaningu tylko w KoKo Kamper!