Najlepsze benefity pracownicze ? kamper / przyczepa kempingowa na wakacje dla pracownika

Benefity pracownicze - kamper lub przyczepa kempingowa dla pracownika

Najlepsze benefity pracownicze – kamper / przyczepa kempingowa na wakacje dla pracownika.

Benefity pracownicze - kamper lub przyczepa kempingowa dla pracownika

Najlepsze benefity pracownicze – czym są dzisiaj?  Karty sportowe, pakiety medyczne i owocowe czwartki już dawno przestały robić wrażenie. Szukasz nietypowego benefitu dla pracowników? Jeśli chcesz przyciągnąć do firmy utalentowanych kandydatów i zaskoczyć swoich pracowników ciekawym benefitem pozapłacowym, to zobacz naszą propozycję! Jest to nowoczesny kamper lub przyczepa kempingowa na użytek Twoich pracowników – jako benefit pracowniczy lub jako jednorazowy voucher w prezencie dla najbardziej zasłużonych osób. Możliwość korzystania z luksusowego kampera / przyczepy można porównać do korporacyjnego wynajmu wakacyjnych apartamentów. Takie opcje na “wakacje marzeń dla pracownika” niewątpliwe cieszą się coraz większym zainteresowaniem na stale zmieniającym się rynku benefitów pozapłacowych. Zobacz, jak to działa! 

Benefity pracownicze w nowoczesnej firmie

Gdy piszemy “kamper / przyczepa jako benefit dla pracownika”, to nie mówimy tu o “służbowym kamperze” na wyłączność dla każdego pracownika. Nikt też nie oczekuje, że podarujesz pracownikom w prezencie luksusowy pojazd kempingowy zamiast bonów na święta. Ale możesz docenić swoich pracowników, przekazując im voucher na wynajem kampera / przyczepy lub użyczając im firmowy kamper na czas urlopu czy weekendowy wypad. Pracownik, któremu w ten sposób pomożesz spełnić marzenie o aktywnym spędzaniu wakacji, zwiedzania Polski i Europy, spełniania marzeń i przeżywania przygód, jakich nie sposób szukać na wakacjach w hotelu.

Przykładowe wykorzystanie przyczepy/ kampera przez pracowników: 

 • możliwość skorzystania z firmowego kampera / przyczepy 1-2 tygodnie w ciągu roku na czas urlopu
 • możliwość skorzystania z firmowego kampera na weekend (lub z przyczepy)
 • możliwość wyjazdu kamperem / przyczepą do dowolnego kraju w Europie

Karawaning to nieograniczone możliwości zwiedzania i całkowita niezależność podczas wyjazdów. Spełnij marzenia swoich pracowników. Bez obaw o sprawy techniczne i formalności.

Kamper jako benefit pracowniczy – na czym polega nasza propozycja?

 • Twoja firma podpisuje umowę z wypożyczalnią KoKo Kamper na najem komfortowego, całorocznego kampera na bardzo korzystnych warunkach
 • W zależności od potrzeb, możesz wybrać opcję długoterminowego najmu kampera np. na rok lub krótszy okres najmu, np. 3 lub 6 miesięcy. Naszym Klientom polecamy także opcję zakupu voucherów, które mogą stanowić atrakcyjny upominek dla pracownika.
 • Możesz okleić kampera/ przyczepę kempingową logo firmy
 • Przekazujesz informację o możliwości i zasadach korzystania z firmowego kampera / przyczepy swoim pracownikom – chętnie pomożemy w tym procesie, posiadamy także doświadczenie w branży HR!
 • Obserwujesz, jak Twoi pracownicy wracają z wyjazdów kamperem / przyczepą pełni motywacji i nowej energii do pracy

Każda firma może ustalić własne warunki udostępniania kampera swoim pracownikom. Możecie zdecydować się na wynajęcie kampera / przyczepy na dłuższy czas i udostępniać pojazd pracownikom lub po prostu wykupić pojedyncze vouchery np. na tygodniowe wyjazdy. Czy to będzie benefit dla wszystkich zatrudnionych np. możliwość korzystania z kampera przez 7 dni w roku dla każdego pracownika, czy też nagroda dla najlepszych pracowników – to zależy tylko od Waszej decyzji.

Kamper dla pracowników – formalności dla pracodawcy?

Korzystając z oferty KoKo Kamper, nie musisz się martwić o formalności i sprawy techniczne. KoKo Kamper może zapewnić pełną obsługę użyczania kampera / przyczepy pracownikom Twojej firmy, dbać o bieżący serwis pojazdu i przygotowanie go podróży dla kolejnych pracowników. Indywidualne warunki współpracy ustalamy w umowie. Nie potrzebujesz angażować swoich pracowników ani zatrudniać nowych osób do obsługi tego benefitu. KoKo Kamper kompleksowo zajmie się obsługą wynajętego kampera / przyczepy.

Co zyskuje Twoja firma dzięki temu nietypowemu benefitowi dla pracowników?

Niezależnie od tego w jakiej branży działa Twoja firma, pamiętaj, że wszyscy kochają wakacje. Bez względu na stanowisko i charakter pracy. A firmowy kamper / przyczepa może zabrać ich na wymarzone wakacje gdzie tylko zechcą.

Co Ty zyskujesz?

 • pozytywny wpływ na employer branding
 • wyróżnienie firmy wśród konkurencji
 • większe zaangażowanie pracowników
 • przyciągnięcie talentów do firmy
 • zredukowanie kosztów obsługi innych, typowych benefitów

I ma to jeszcze jedną istotną zaletę – pomoże zredukować nagromadzone dni urlopowe. Zamiast nudnych wczasów pod gruszą, zaproponuj “antyurlopowym” pracownikom podróż pełną przygód, luksusowym kamperem o wartości 500 tysięcy złotych. To powinno zrobić na nich wrażenie i zachęcić do wykorzystania swojego urlopu.

Kolejną opcją wykorzystania kampera / przyczepy kempingowej dla Twoich pracowników jest umożliwienie im opcji “workation” – połączenie podróży, przygody, zwiedzania ciekawych miejsc z pracą w wygodnym kamperze / przyczepie..

Benefity pracownicze – nowoczesne kampery i przyczepy w KoKo Kamper

Wszystkie kampery na wynajem KoKo Kamper wyposażone są w:

 • nowoczesną klimatyzację postojową
 • wydajne ogrzewanie
 • wygodne łóżka i liczne schowki
 • kompaktową łazienkę (prysznic, WC, umywalka)
 • praktyczną kuchnię z pojemną lodówką
 • strefę dzienną ze stołem i komfortowymi siedziskami

W KoKo Kamper posiadamy też nowoczesne, przestronne i świetnie wyposażone przyczepy kempingowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Te nowoczesne pojazdy kempingowe zapewniają luksusowe wakacje w komfortowych warunkach, ale też niesamowite przygody i przeżycia, o których Twoi pracownicy będą chętnie opowiadać znajomym z branży, co pozytywnie wpłynie na Wasz employer value proposition. Możesz też liczyć na to, że w mediach społecznościowych znajdą się relacje zadowolonych pracowników, podróżujących kamperem / przyczepą opatrzonym logo Twojej firmy, rozpowszechniające informacje o tym unikatowym beneficie dostępnym w firmie. A co najważniejsze – dbając o relaks i naładowanie baterii pracowników, masz gwarancję, że wrócą do pracy wypoczęci, zmotywowani i pełni nowej energii do działania.

Przyciągnij talenty do swojej firmy dzięki  kamperowi.

Ten nietypowy benefit pozapłacowy, kamper dla pracowników, wyróżni Twoją firmę na rynku pracy. Kandydaci do pracy na pewno zwrócą uwagę na ogłoszenie firmy, która oferuje taki ciekawy benefit pracowniczy. Konkurencja może o tym tylko pomarzyć. Punkt dla Was!

Oryginalny benefit dla pracowników – czy kamper / przyczepa to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, czy taki nietypowy benefit pozapłacowy spodoba się Twoim pracownikom? Tak! Nie mamy wątpliwości, z tego benefitu chętnie skorzysta niemal każda osoba. Co masz do wyboru?

W Twojej firmie pracują osoby z różnych pokoleń i w różnej sytuacji życiowej? Jesteśmy przekonani, że wakacje w luksusowym kamperze / przyczepie, będące benefitem pracowniczym, zachwycą każdego z nich.

Jaki jest koszt długoterminowego najmu kampera / przyczepy jako benefitu dla pracowników?

Wszystko zależy od tego, jaką kwotę chcesz zainwestować w zaangażowanych pracowników, żeby w szczególny sposób docenić ich pracę. Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy o oczekiwaniach Twojej firmy i wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Ceny najmu kampera / przyczepy kempingowej kształtują się następująco:

 • kampery  – od 490 zł (brutto) / dobę
 • przyczepy – od 280 zł (brutto) / dobę

UWAGA: przy najmie długoterminowym kampera / przyczepy możesz liczyć na ceny niższe niż katalogowe, specjalne rabaty wyższe niż cennikowe oraz spersonalizowaną korzystną ofertę w zależności od modelu współpracy.

Pracodawca, który zna i spełnia potrzeby swoich pracowników może liczyć na lepszą atmosferę w pracy i większe zaangażowanie. Szczęśliwi i wypoczęci pracownicy będą pracować z większą energią, zaskakiwać kreatywnością, a w wolnym czasie będą planować kolejną podróż… oczywiście Waszym firmowym kamperem.

Poznaj też inne możliwości, jakie daje opcja “kamper dla firm”  w KoKo Kamper!