Kamper do promocji firmy- kamper dla biznesu.

Kamper do promocji firmy, moda na Mazowsze

Kamper dla biznesu - kamper do promocji firmy

Kamper do promocji firmy, moda na Mazowsze

Kamper dla biznesu – do akcji promocyjnych, zamiast stoiska firmowego, jako mobilny punkt promocji, a może jako autobus wyborczy? Możliwości wykorzystania kampera do promocji firmy są ogromne i jest to także znacznie wygodniejsza opcja niż autobus wyborczy. Jeśli chciałbyś się wyróżnić i – dodatkowo – zgromadzić mnóstwo unikatowych materiałów do social mediów, jeśli po prostu chcesz, żeby o Twojej firmie było głośno, to przeczytaj koniecznie ten artykuł. Obiecujemy, znajdziesz tu niejedną inspirację! 

Kamper do akcji promocyjnych 

Innowacyjny pomysł na akcję promocyjną? Zwiększenie świadomości marki na rynku? Dotarcie do klientów w nietuzinkowy sposób? Twoja firma może osiągnąć to wszystko dzięki wynajęciu KoKo Kampera dla swojego biznesu. Obrandowany kamper do akcji promocyjnych to coś więcej niż innowacyjna reklama outdoorowa. Kamper z Twoją reklamą może przemierzyć tysiące kilometrów i dotrzeć do dziesiątek tysięcy potencjalnych klientów. A ponadto w ciągu zaledwie kilku minut może zmienić się w mobilne stoisko firmowe, wyspę sprzedażową, salkę konferencyjną, miejsce spotkania z klientem. Przy plaży, na festiwalu, na koncercie, na imprezie plenerowej. Wszędzie tam, gdzie przebywają Twoi klienci. Dodatkowo duży garaż (bagażnik) pozwala na zabranie niezbędnych akcesoriów wystawowych / targowych / reklamowych (leżaki, windery, ścianki, ulotki, gadżety). A to oznacza, że nie musisz wynajmować i płacić za dodatkowy transport tych przedmiotów. Mówiąc krótko, dzięki kamperowi Twoje produkty lub usługi wyróżnią się na rynku.

Zatrudnij kampera w marketingu i daj się zapamiętać! 

Kamper do promocji firmy zamiast nudnego stoiska firmowego

Twoja firma wystawia się na plenerowym wydarzeniu. Namioty, balony, stoliki, banery, krzesełka, wokół hałas i harmider, ciężko porozmawiać spokojnie z klientami, wiatr rozwiewa ulotki, a niezapowiedziany deszcz rujnuje Twoje plany. Ale wyobraź sobie, że w każdą pogodę możesz zaprosić klientów do przestronnego salonu, spokojnie opowiedzieć o swoich usługach lub produktach, przedstawić ofertę, zaprezentować video na ekranie. Nie musisz wydawać kilku tysięcy na budowę takiego stoiska. Wystarczy Ci… nowoczesny i elegancki KoKo Kamper, którego możesz dodatkowo okleić. Gdy pogoda dopisuje możesz powiększyć przestrzeń wystawienniczą rozkładając dużą markizę, która zapewnia ochronę przed słońcem. A na koniec eventu, po prostu pakujesz wszystkie materiały do przestronnego bagażnika kampera. To ogromne ułatwienie i oszczędność czasu. W kamperze możesz w każdej chwili skorzystać z prądu, wody, klimatyzacji, przygotować gorące napoje lub schłodzić produkty w pojemnej lodówce. Oczywiście możesz w nim również w bardzo komfortowych warunkach nocować, więc odpadają koszty hotelu. Kamper na firmowym stoisku to najlepsze i najprostsze rozwiązanie z możliwych!do promoc

Kamper dla biznesu - pomysł na biznes

Fotobudka w kamperze

Wesołe zdjęcia z fotobutki to obecnie obowiązkowy punkt programy na udanej imprezie firmowej. Ale Twoja firma organizuje imprezę plenerową i nie masz pomysłu jak zabezpieczyć fotobudkę przed warunkami atmosferycznymi i zapewnić jej odpowiednie zasilanie? Z pomocą przychodzi KoKo Kamper! W przestronnym wnętrzu pojazdu możesz zorganizować mini studio fotograficzne lub zainstalować fotobudkę – bez obaw o ochronę cennego sprzętu przed deszczem czy wiatrem. Jedyne, o co musisz zadbać, to by kamper był podłączony do prądu. Wasi goście będą zachwyceni – świetna zabawa i pamiątka nawiązująca do Twojej marki. Nie zapomnij zachęcić klientów do podzielenia się swoimi zdjęciami w social mediach!

Mobilny punkt promocji nowej książki?

Wakacje lub ferie zimowe to najlepszy czas na promocję książek. Wtedy mamy wreszcie czas, żeby spokojnie oddać się lekturze…Wybraź sobie, że musisz za każdym razem od nowa rozstawiać stoisko, nosić ciężkie ksiażki, pilnować żeby się nie zniszczyły od deszczu czy słońca. A gdyby tak… objechać najciekawsza wakacyjne wydarzenia w kraju kamperem oklejonym reklamą Twojej książki? Wyobraź sobie, jak zapraszasz czytelników do komfortowego, klimatyzowanego kampera, opowiadasz o nowej książce w ciszy i spokoju, podpisujesz nowo zakupiony egzemplarz. Taka atmosfera zdecydowanie lepiej wpływa na decyzje zakupowe niż pośpiech na naprędce zbudowanym stoisku. W wolnych chwilach korzystasz ze słońca i relaksujesz się wakacyjnym klimatem. A następnego dnia… wyruszasz w dalszą trasę. A książki jadą razem z Tobą w pojemnym bagażniku. To samo zresztą dotyczy każdego innego produktu, który chcesz promować w trakcie tourne’e w kraju czy zagranicą.

Impreza firmowa lub integracyjna w plenerze 

Imprezy firmowe w plenerze to nieograniczone możliwości i najlepsze wspomnienia dla pracowników i klientów. Jednak nawet jeśli zaplanowaliście survivalowy event z dala od cywilizacji, przyda Wam się komfortowe zaplecze z dostępem do wody i prądu – choćby po to żeby schować cenniejsze przedmioty, podładować telefony, umyć ręce, udzielić pierwszej pomocy czy zagotować wodę. Kamper zapewni Wam dostęp do cywilizacji w każdych warunkach. Po całym dniu survivalu to świetny, bezpieczny i wygodny nocleg. Mogą się w nim odbyć również zajęcia integracyjne, może też posłużyć jako pokój zagadek.

Organizacja eventu firmowego w plenerze z KoKo Kamperem będzie znacznie łatwiejsza! Potrzebujecie dostępu do kuchni, toalety, miejsca do odpoczynku, niezawodnej ochrony przed deszczem i niepogodą? KoKo Kamper zadba o wszystko! Możesz wypożyczyć kilka pojazdów na swoją imprezę integracyjną dla pracowników lub kontrahentów! Bądź przygotowany i nie daj się zaskoczyć kryzysowym sytuacjom, zadbaj o dobre wspomnienia!

Kamper jako samochód wyborczy 

Organizujesz trasę wyborczą dla polityka i szukasz ciekawego sposobu, żeby zwrócić uwagę wyborców? Więc może pamiętasz autobus Donalda Tuska (tzw. Tuskobus). Teraz możesz zrobić coś lepszego – wynając na trasę wyborczą kampera. Przy okazji chcesz zaoferować możliwość porozmawiania z wyborcami w różnych zakątkach Polski bez konieczności wynajmowania drogich sal konferencyjnych? Z pomocą przychodzi KoKo Kamper. Pojazd kempingowy możesz okleić hasłami wyborczymi i podróżować po całym kraju bez żadnych ograniczeń. Elegancka strefa dzienna zapewnia możliwość zaproszenia na spotkanie nawet kilku osób. Klimatyzacja, wygodne kanapy i kameralne wnętrze sprawiają, że rozmowa z politykiem może przebiegać w naturalnej, swobodnej atmosferze. Z takiego objazdu powstają unikatowe materiały promocyjne, zdjęcia lifestylowe (takie, jakich nie ma nikt!), którymi możesz zwrócić uwagę w social mediach.

Obrandowany kamper dla promocji Twojej marki

KoKo Kamper zapewnia nieograniczone możliwości promocji produktów w oryginalny sposób. Zapomnij o nudnych banerach i ulotkach reklamowych, które natychmiast trafiają do najbliższego kosza. Elegancki i nowoczesny kamper przyciąga wzrok każdego turysty. Wykorzystaj to i promuj swoją markę w zaskakujący sposób.

Przykładowe użycie kampera do promocji marki:

 • degustacje napojów (np. z ekspresu do kawy) lub innych produktów spożywczych prosto z kampera
 • oferowanie próbek produktów
 • prezentacja nowinek technicznych i usług
 • promowanie kosmetyków do opalania, nowych zapachów, okularów przeciwsłonecznych, sprzętu turystycznego, gadżetów
 • zakładanie kont bankowych dla młodych osób
 • pomoc w rejestracji w aplikacjach mobilnych wraz z przeszkoleniem
 • prezentacja telefonów i tabletów
 • w przypadku większych gabarytów możliwość zbierania zamówień z dostawą do domu (klient może zakupić produkt z dostawą do domu lub na miejsce urlopu po specjalnej cenie, która nigdzie nie jest widoczna)
 • … możliwości są nieograniczone!

Zdobywaj klientów z pomocą KoKo Kampera!

Dlaczego warto wynająć KoKo Kamper do akcji promocyjnych?

 • oferujemy elastyczne warunki wynajmu, dostosowujemy się do potrzeb Twojej firmy
 • doradzimy na każdym etapie realizacji Twojego pomysłu marketignowego
 • pomożemy w wyborze trasy i miejsc kempingowych, jeśli są potrzebne
 • możesz okleić kampera na potrzeby swojej akcji promocyjnej
 • zapewniamy nowoczesne, ogrzewane, klimatyzowane i regularnie serwisowane pojazdy
 • niemal wszystkie pojazdy kempingowe z floty KoKo Kamper można prowadzić z prawem jazdy kategorii B (poznaj nasze kampery na wynajem), dodatkowo są wyposażone w liczne udogodnienia dla kierowców
 • nasze kampery posiadają bogate wyposażenie i zapewniają pełen komfort swoim użytkownikom – toaletę, prysznic, kuchnię, dużą lodówkę, salon z wygodnymi kanapami.
 • posiadają duży bagażnik i liczne schowki np. do przechowywania gadżetów i produktów – w kamperze zmieścisz nawet 400 kg swoich materiałów promocyjnych + opcjonalnie możesz zabrać dodatkowo przyczepę do 750 kg

Masz inny pomysł na wykorzystanie kampera w biznesie? Oryginalną potrzebę na akcję w plenerze? Opowiedz nam o swoich potrzebach, pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Nasze kampery są gotowe do pracy dla Twojej firmy!